«Кубок Незалежності»: у Луцьку відбувся святковий баскетбольний турнір

24 серпня у Луцьку відбувся святковий турнір з баскетболу 3х3 «Кубок Незалежності».

Матчі відбулися в залі ДЮСШ № 3 Луцької міської ради, пише сайт БК «Старий Луцьк».Турнір викликав неабиякий ажіотаж серед шанувальників баскетболу: на змагання заявилося 25 команд. Чимало вболівальників прийшли на трибуни, аби підтримати спортсменів.

Цього разу матчі відбувалися у трьох вікових групах. Сім команд розіграли перемогу у категорії U-14. Наймолодші учасники змагань продемонстрували неабияку жагу до перемоги.

У матчі за третє місце зійшлися команди «Луцькі гієни» та «Buldogs». Суперники продемонстрували малорезультативний, проте дуже видовищний поєдинок, в якому перемогу (3:1) і третє місце здобули «бульдоги». Фінальний матч був не менш конкурентним і завершився з різницею всього в 1 очко – баскетболісти «Optimus Prime» з рахунком 6:5 здолали суперників з КДЮСШ.

За медалі у віковій категорії U-18 змагалося дев’ять команд. Тут хороший рівень гри продемонстрували хлопці-«політехівці»: з чотирьох команд, які змагалися за нагороди, три мали у своїй назві слово абревіатуру ЛНТУ. Отже, у своєрідному дербі за третє місце між командами «КПЕК ЛНТУ» та «Основа ЛНТУ» сильнішими виявилися перші (9:8). У фіналі цієї вікової категорії зійшлися команди «ВБ ЛНТУ» та «Кропива». Левова частина матчу пройшла у рівній безкомпромісній боротьбі, втім трішки майстернішими та влучнішими були хлопці з «Кропиви». Як підсумок – перемога 7:5 та золоті медалі.

Відзначимо, що баскетболісти «Кропиви» змагалися ще й у віковій категорії «Дорослі» і зупинилися за крок від медалі. В цій віковій групі також зіграли 9 команд. В матчі за третє місце грала вже згадана «Кропива» та команда «Ті самі». Досвід та кращий фізичний стан дозволи здобути перемогу «тим самим» хлопцям з рахунком 16:9.

Родзинкою турніру стало протистояння чемпіонів  Суперфіналу Чемпіонату України з баскетболу  3х3 – «Промбудсфери» та команди «Smile» з Житомира. Відзначимо, що за «Промбудсферу», окрім Дмитра Швагринського та Едуарда Федчука, зіграли Роман Бондарук та Артем Шелуха. Житомирян традиційно повели за собою батько та син Марківи, однак нав’язати справжню боротьбу луцькій команді гості зуміли лише на старті матчу. Як підсумок – 22:9 на користь «Промбудсфери».

Після завершення матчів відбулася церемонія нагородження, яку провели віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський, директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий та представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитро Піддубний. Призери та учасники турніру отримали кубки, медалі та цінні призи. Окрім цього, нагородили й MVP «Кубка Незалежності». Ними стали: Федір Мельничук (U-14), Микола Єфімчук (U-18) та Едуард Федчук («Дорослі»).

tilkyrazom

Залиште коментар