Луцькі школярі змагалися за Кубок Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» з футзалу

Новий спортивний сезон-2022 Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» розпочав із футзального кубка.

Два дні, 11-12 січня, у Луцьку тривала боротьба за першість між учнями 8-9-х класів 28-ми шкіл Луцької територіальної громади, передає телеканал «Аверс».За підсумками матчів першого та другого етапів визначилось сім найсильніших команд, які і змагалися за вихід до фіналу. У матчі за ІІІ місце зійшлись футболісти НВК №7 та 32-го ліцею.

Рівність команд показав перший тайм, у якому жодній не вдалося здобути бажаного очка. І лише на початку другого відрізку гри відкрили рахунок школярі НВК №7. Та радість тривала недовго, гол у відповідь отримали від свого суперника. Після завершення ігрового часу бронзового призера визначила серія пенальті, де влучнішими стали футболісти із Забороля.

У фінальному матчі за переможний кубок змагалися команди 14-го ліцею та 21-ї гімназії. Саме останнім і вдалося показати свою перевагу. Після першого голу на початку гри додали ще один у другому таймі. Зрештою чистою перемогою вибороли бажаний кубок.

Як зізнається капітан команди Владислав Камець, усі матчі були напружені, але довели, що вони найсильніші.

Не вдалось у фінальній грі максимально проявити себе школярам 14-го ліцею. Але хлопці задоволені, що стали срібними призерами, адже конкуренція була серйозно. Крім того, це хороший ігровий досвід.

Уже понад 10 років Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» є ініціатором багатьох спортивних заходів для дітей та молоді. Фонд щоразу дбає про подарунки переможцям, аби ще більше заохотити їх займатися спортом, вдосконалювати майстерність та ставати сильнішими.

«Футбол – це той вид спорту, яким хлопчаки горять з дитинства. Тішить, що професійний рівень наших юних луцьких футболістів напрочуд високий й з року в рік їхня майстерність зростає, – зауважує голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода. – Радіємо разом із усіма переможцями першого у цьому році футзального турніру. Це заслужена перемога».

Усі фіналісти змагань (1 місце – ліцей №21, 2 місце – ліцей №14, 3 місце – ЗЗСО №32, 4 місце – ЗЗСО №7) отримали медалі, дипломи, футбольні м’ячі та солодкі подарунки, а переможцям вручили кубок першого турніру цього року.

tilkyrazom

Залиште коментар