Нові іграшки для дошкільнят

Ранок зимового дня для дітлахів села Тумин Локачинського району, які відвідують тамтешній садочок, був сповнений чудових вражень, адже в рамках проекту представники Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» доставили малечі іграшки.
«Сьогодні ми просто щасливі, адже приємно, що такі чудові подарунки нам надали, – розповідає завідувачка садочку Наталія Шозда. – Іграшка для дітей – це радість, яку ні з чим не порівняєш. А сьогодні ми отримали все і відразу: багато великих і якісних іграшок, не лише гарних, а й корисних. Щиро вдячні Фонду за можливість реалізувати наші мрії. Але на цьому наші проблемні питання не закінчуються, діткам ще дуже потрібен дитячий майданчик та комфортний санвузол. З іграшками у нас теж була проблема – їх в нас не було зовсім».
Й справді, діти та їх батьки, які були присутні того дня – щасливі. Адже не так часто представники місцевої влади приїжджають до людей. Нещодавно там закрили місцеву школу, майже два роки в село не ходить жодна маршрутка. А батьки 11-х маленьких діток, які не згодні везти їх зранку сім кілометрів по бездоріжжю до найближчого дошкільного закладу – таки відстояли садочок короткотривалого перебування.
«Коли я до вас приїздив, ми обговорювали важливі для сіл проблеми. Головний меседж сьогоднішнього візиту – зробити все, аби у наших дітей було майбутнє. Не все одразу вдається, бо за 27 років накопилося дуже багато проблем. Але сьогодні наша команда рухається у правильному напрямку – плануємо розширити садочок у Тумині, покращити умови для ФАПу у Війниці, створити сучасні умови для навчання дітей в Губинській середній школі, облаштовувати місцеві дороги та багато іншого. Кошти з обласного бюджету виділяються для розвитку громади, – наголосив під час виступу радник голови Волинської обласної ради Вячеслав Рубльов. – У нашій команді є люди, котрі здатні принести реальні зміни, а не порожні обіцянки, адже вони будуть приїздити в область, щоб відстояти ваші інтереси. Ми точно будемо знати, що ці кошти підуть на ремонт доріг, освітлення, нові вікна в садочку чи школі та на інші важливі речі».

tilkyrazom

Залиште коментар