Нові меблі у дитсадок

У селі Привітне Локачинського району відбулася презентація чергового проекту, що його реалізували спільно із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Малюкам у місцевий дитсадок привезли столики, крісла та ігрові стінки. 
«Дізнавшись про те, що Фонд допомагає закладам освіти, я порадилася з педагогічним колективом, батьками діток, які відвідують дитсадок і ми ви разом вирішили взяти участь у конкурсі проектів, – розповідає Тетяна Калинюшко, завідувачка ДНЗ села Привітне. – І були щиро раді, коли дізналися, що нам привезуть чудові подарунки. А саме – чотири столики, висоту яких можна відрегулювати відповідно до росту дитини, 20 стільців і ігрову стінку «Паркінг» у молодшу групу. А також чотири столи, 20 стільців і дві ігрові стінки «Кухня» та «Магазин» у старшу групу. Усі меблі сертифіковані і відповідають усім санітарно-гігієнічним нормам».  
Діти щиро раділи комфортним меблям. З
алюбки декламували вірші, співали пісеньки і танцювали. Опісля, посланець від Святого Миколая передав торбину з подарункам для малечі. Тож усі дітки отримали солодощі, іграшки та книги. Також до діток завітала у гості казка – талановиті учні школярі здійснили театралізовану постановку казки «Коза-дереза».
Задоволені подарунками і батьки та бабусі вихованців дитсадка які також завітали на свято.

«Я мешкаю у Польщі, однак двічі-тричі на рік приїжджаю до рідних, – розповідає Наталія Камінська, бабуся п’ятирічної Єлизавети. – Тож була тут ще влітку. А коли прийшла сьогодні і побачила нові столи, стільці та стінки і з якими задоволенням граються малюки, то була приємно вражена. Чудово, що є такі благодійники як Ігор Палиця, які щиро піклуються про нашу малечу. Тож щиро дякую йому бажаю процвітання і здійснення усіх мрій! 
«Це третій проект який місцеві жителі реалізували у цьому селі спільно із Фондом. І загалом 75-й у Локачинському районі. До речі, у Привітному будуть встановлені дві металопрофільні зупинки громадського транспорту. Вони мали бути встановлені цими днями, однак на заваді стали сильні снігопади. Тому їх встановлять як тільки розтане сніг», – розповідає Оксана Дмитрук, представниця Фонду.
«Дуже приємно, що місцеві жителі так активно приймають участь у різноманітних проектах, – наголосив Василь Демидюк, заступник голови Затурцівської ОТГ – начальник гуманітарного відділу, який також завітав на презентацію. – І, передусім, дбають про наше майбутнє, діточок. Проект «Наше майбутнє в руках наших дітей» є чудовим підтвердженням цього».

tilkyrazom

Залиште коментар