Особливі дітки Волині відпочивають у Буковелі. Фото

Двісті волинян – особливі діти та їхні батьки, перебувають у Міжнародному дитячому центрі  «Артек-Буковель», що в мальовничих Карпатах. Заїзд відбувся у рамках проекту  Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» «Відпочинок у Буковелі».

Цей заїзд охоплює дітей із 14 громадських організацій та 3 районних відділів освіти. Зокрема,  в Буковелі  перебувають діти з Луцького, Любомльського, Ківерцівського, Горохівського, Маневицького, Ковельського, Володимир-Волинського районів, а також Нововолинська.

Протягом п’яти днів діти та їхні батьки мають можливість захоплюватися горами, вдихати свіже гірське повітря, набиратися сил та енергії на весь рік біля озера Молодості. А ще – нові знайомства, нові друзі, пізнавальні майстер-класи та цікаве дозвілля.

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках програми «Здоров’я волинян» сьомий рік поспіль організовує такі поїздки для дітей з обмеженими можливостями. Турбується Ігор Палиця  також і про відпочинок і оздоровлення  обдарованих дітей. Уже в жовтні, за сприяння Фонду, у Буковелі набиратиметься сил півтисячі волинських талановитих школярів.

tilkyrazom

Залиште коментар