15 березня 2013 року у рамках реалізації програми «З добром у серці» благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці — Новий Луцьк» відбулася презентація нового проекту. Мета його передбачає обладнати територіальний центр необхідною медтехнікою, забезпечити засобам... читати далі












