Подарунки потішили вихованців дитсадка та школярів

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» продовжує активно підтримувати дошкільні навчальні заклади та школи області. Цього разу представник Фонду завітав до села Воєгоща Камінь-Каширського району, аби презентувати результати спільних проектів.
У дошкільному навчальному закладі «Казка» села Воєгоща – більш як 90 діток. Вихователі створюють усі умови, аби малюки здобували знання, розвивалися гармонійно та почувалися комфортно. Для урізноманітнення виховного процесу бракувало проектора. Саме з цього приводу до представництва Фонду звернулася голова ініціативної групи батьків ДНЗ «Казка» Тетяна Малець.
«Нашому садочку дуже 
був потрібен мультимедійний проектор, адже раніше навіть для проведення тематичних свят чи інших заходів вихователям доводилося шукати його самим. Ми вирішили звернутися у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», аби на умовах співфінансування придбати проектор. Фонд погодився нам допомогти в реалізації цього проекту, за що ми щиро вдячні. Задоволені всі – і діти, і батьки, і вихователі», – зазначила Тетяна Василівна.

Пізніше представник Фонду Юрій Дмитрук завітав до школи села Воєгоща, де завдяки плідній співпраці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та батьків першокласників на умовах співфінансування вдалося придбати плазмовий телевізор.
«У 1-Б класі навчається 17 учнів. Раніше на уроках вчителю доводилося проводити заняття, використовуючи ноутбук, але діткам було дуже незручно сприймати навчальний матеріал з маленького екрана. Ми знали, що Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» часто допомагає навчальним закладам, тож вирішили звернутися по допомогу, – розповідає голова ініціативної групи батьків 1-Б класу Оксана Ковальчук. – Фонд погодився допомогти нам реалізувати цей проект. На умовах співфінансування ми придбали сучасний телевізор, який допомагає школярам навчатися та краще засвоювати матеріал».
А ще батькам першокласників спільно з Фондом вдалося реалізувати проект з придбання фліпчартів та куточків відпочинку для школяриків.
«У нас виникла ідея подати документи у Фонд, аби разом придбати для першокласників фліпчарти та куточки відпочинку. Дітки дуже задоволені такими подарунками, адже тепер вони мають змогу навчатися з більшим завзяттям та інтересом. Особливо подобаються школярам куточки відпочинку, де вони мають змогу відволіктися від навчання та погратися під час перерви», – зазначає голова ініціативної групи Марія Банзерук.

tilkyrazom

Залиште коментар