Про Фонд


Наш промо-роликПро Фонд

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» – це недержавна, неприбуткова благодійна організація. Діяльність Фонду розпочалася у червні 2011 року під назвою «Новий Луцьк». Цьогоріч разом із назвою змінилась і концепція роботи Фонду. Так, розширилася географія його діяльності, відтепер вона  здійснюється у межах Волині. Такі зміни відкривають нові можливості для місцевих громад, які завдяки співпраці з Фондом можуть реалізувати суспільно корисні та значимі ідеї.

Головний офіс Фонду розташований у Луцьку. Сьогодні Фонд реалізовує 24 проекти в різних сферах суспільного життя, серед них – освіта, наука, культура, спорт та допомога волинянам, які найбільше цього потребують.

Місія Фонду

Підтримка ініціатив, що здатні якісно змінити життя громади. Ми розуміємо, що будь-який проект ефективний тоді, коли в його реалізації зацікавлені як Фонд, так і ініціатор ідей. Тільки такий двосторонній підхід може гарантувати успіх у майбутньому. Ми беремо до уваги кожну ідею, а згодом, керуючись принципами суспільної значимості та перспективи розвитку, сприяємо  її реалізації.

Фонд сповідує принцип нейтралітету та об’єктивності в ухваленні рішень. Умовою підтримки ідей та реалізації проектів Фонду передусім є значимість результату для громади та перспектива розвитку. Ми маємо на меті брати участь у міжнародних програмах, що дозволить розширити масштаби роботи Фонду.

Методи роботи Фонду

Реалізація проектів у галузі охорони здоров’я, що підвищує якість отримання медичних послуг та забезпечує профілактику захворюваності;

підтримка розвитку спорту з метою пропагування здорового способу життя і формування фізичної культури та невід’ємної частини життя волинян;

впровадження соціально-економічних проектів, які змінюють підходи до самоуправління;

правова та фінансова допомога на етапах реєстрації та організації роботи об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і благодійних фондів розвитку при закладах освіти;

відзначення наукових, творчих та спортивних здобутків учнів і студентів;

матеріальна та юридична допомога фізичним особам, які цього найбільше потребують;

організація культурно-мистецьких заходів.

Принципи роботи команди Фонду

Головний принцип роботи нашої команди – з добром у серці.

Доцільність і актуальність  проектів

Ми  враховуємо запити, з якими найчастіше звертаються волиняни, проводимо моніторинг найважливіших соціальних проблем для того, щоб знайти шляхи їх розв’язання, відобразивши у концепції проекту.

Професійність

Ми маємо професійний підхід у роботі.  Команда Фонду складається з професіоналів та висококваліфікованих людей, для  яких проводяться відповідні навчання та тренінги.

Прозорість

Реалізація проектів систематично висвітлюється на інформаційних ресурсах Фонду. Анонси подій, пропозиції до співпраці та умови участі у конкурсах ми розміщуємо на сайті Фонду, а також на платформах ЗМІ, які з нами співпрацюють.