«Продовжувати баскетбольне життя»: у Луцьку відбувся дитячий турнір «За сильну Україну»

У Луцьку вперше відбувся баскетбольний турнір «За сильну Україну», який організував Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Так Фонд продовжив серію турнірівякі відбувалися раніше, але в мініфутболі.

У баскетбольному турнірі могли взяти участь юнаки від 10 до 15 років. Змагання організували, аби діти могли відволіктися від війни та отримати позитивні емоції, пишуть Волинські Новини.6 травня на майданчику ДЮСШ №4, поряд з яким є бомбосховище, впродовж дня відбувалися баскетбольні баталії, за якими слідкували тренери баскетбольного клубу «Старий Луцьк», будучи не лише у свої звичній ролі, а й у ролі суддів.

Голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода відзначила, що Фонд уже встиг організувати низку футбольних турнірів, тож тепер вирішили відновити практику проведення змагань серед дітей і в баскетболі.

«До нас почали звертатися батьки та тренери, аби долучити дітей до змагань та відволікти від того, що відбувається в нашій країні. Діти переключилися, зарядилися позитивною енергетикою та просять організовувати наступні змагання», – додала Катерина Шкльода.

Головний тренер баскетбольного клубу «Старий Луцьк» та суддя змагань Володимир Журжій наголосив, що чимало дітей виїхало за кордон, але на турнірі вдалося зібрати тих, хто зараз у Луцьку.

«Ми намагаємося продовжувати баскетбольне життя в Луцьку. Погода щодня покращується, тому найближчим часом ми будемо переходити на літні майданчики, яких у місті дуже багато. Нас чекає сезон баскетболу 3х3. Вважаю, що баскетбольне життя для дітей має продовжуватися, незважаючи на війну, в якій ми обов’язково переможемо. Всі ми чекаємо перемоги і будемо робити все, щоб її наблизити», – зазначив Володимир Журжій.

У запеклих змаганнях серед хлопчаків 10-12 років перше місце посіла команда Марка, друге – команда Арсена. Серед старших учасників перемогу здобула команда Івана, а срібними призерами стала команда ЗОШ №2.

Найкращим захисником турніру став Марк Шорохов, нападником – Ілля Войтович, центровим – Любомир Тимошенко, а звання MVP турніру отримав Іван Калішук.

tilkyrazom

Залиште коментар