Проекти, що дають надію для села

У селі Мирне Горохівського району встановили новий дитячий майданчик. Проект вдалося втілили за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та громади села.  
За словами місцевих жителів, територію в центрі села уже давно відвели під дитячий майданчик. Однак, встановити омріяні конструкції все ніяк не вдавалося. На заваді стала відсутність необхідної суми коштів. Рішення проблеми знайшли у зверненні до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Підтримала ідею односельчан і сільська голова Зоя Клибанська. Ініціативну групу очолила депутат Мирненської сільради від УКРОПу Валентина Дудик.
«У нашому селі мешкає 160 діток, серед них 98 шкільного та 62 дошкільного віку, а тому питання облаштування місця для їхнього дозвілля надзвичайно важливе. Ми, громада села, самотужки обкосили території, завезли пісок, виготовили пісочниці та лавочки, провели освітлення території. Попри усі зусилля, бюджет сільської ради та матеріальне становище громадян не дозволяло самотужки придбати та облаштувати якісний дитячий майданчик. Саме тому ми вирішили звернутися у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», – зазначила Валенитина Дудик.
Під час презентації проекту найменших жителів села розважали аніматори студії «Ендорфін». Школярам вручили футбольні та волейбольні м’ячі, а учасникам ініціативної групи – пам’ятні сувеніри. Жителі переконані: майданчик прослужить не одному поколінню.
Представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Людмила Марадевич зазначила, що такі проекти дарують надію, адже важливо, що громада може згуртуватися навколо спільної мети і втілити її в життя.
«Упродовж багатьох років Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» працює для того, аби дітки із великих та малих сіл мали належні умови дозвілля та розвитку. На превеликий жаль, питання встановлення ігрових та спортивних майданчиків, відкриття стадіонів тривалий час залишалося поза увагою можновладців. Таким чином у дітей просто забирали можливість нормального фізичного розвитку. Сподіваюся, що разом із громадою вашого села, депутатами сільської ради та Фондом нам вдасться втілити ще багато гарних ідей, адже усе це заради найдорожчого, що є в нашому житті – дітей», – зазначила Людмила Марадевич.

tilkyrazom

Залиште коментар