Розвивальні ігри та постільна білизна для ковельських дошкільнят

У період новорічно-різдвяних святкувань у дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №6 «Світлячок» – Центр розвитку дитини із подарунками від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» завітали депутати-укропівці Ковельських міської та районної рад Наталія Сеник та Георгій Корнієвський
Перших вихованців дитсадок №6 прийняв майже 40 років тому. Нині у навчальному закладі знання здобувають 218 вихованців, функціонує 11 вікових груп. За словами завідуючої навчальним закладом Юлії Ліхванчук, найгостріша проблема навчального закладу – відсутність сучасного розвивально-ігрового середовища.
«Головне завдання дошкільної освіти – розкривати інтелектуальний потенціал у дитячому віці. Загальновідомо, що найефективніше дітки засвоюють нові знання під час гри, так дитина пізнає світ, розвиває увагу, уяву, мислення та дрібну моторику. Тому завдання створення розвивально-ігрового середовища для батьків і педагогів пріоритетне. Однак, через обмежене фінансування дошкільної освіти створити безпечні умови розвитку, виховання, навчання дітей та фізичного розвитку дітей відповідно до санітарногігієнічних вимог практично неможливо. З метою пошуку підтримки ініціативна група звернулася у Фонд, адже реалізація цієї проектної пропозиції допоможе розв’язати низку гострих проблем нашого навчального закладу», – розповіла Юлія Ліхванчук.
Крім цього, бракувало закладу й найелементарнішого. Зокрема, заміни потребували 135 комплектів постільної білизни. За словами батьків, старенькі подушки залишилися практично без пір’я, а ковдри втратили не лише естетичний вигляд, а й практичну цінність.
Навчальний заклад отримав від Фонду 135 комплектів постільної білизни та розвивальні ігри. Наталія Сеник зазначила, що проекти, покликані сприяти розвитку дітей, ніколи не залишаються поза увагою, адже і для депутатів-укропівців, і для Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» розвиток дітей має важливе значення.
«Надзвичайно важливо і, як на мене, цілком закономірно, що новий рік ми розпочинаємо із реалізації проекту у дошкільному навчальному закладі. Я переконана, що відкриваючи нові садочки та школи, створюючи умови для гармонійного розвитку дітей ми закладаємо підвалини щасливого майбутнього нашої країни. Радісно, що ініціативна група сповідує такі ж цінності, розуміючи, що лише інвестуючи в дітей, можна побудувати сильну, незалежну державу. Вірю, що разом нам вдасться втілити ще багато проектів», – зазначила Наталія Сеник.
До слова, голова благодійного фонду «Реабілітація», укропівець Георгій Корнієвський упродовж багатьох років підтримує навчальний заклад.
«Наша співпраця розпочалася у 2001 році. Відтоді нам вдалося реалізувати багато гарних проектів. Зокрема, що стосується групи інтернатного типу. Ми розуміємо, що ці дітки потребують особливих уваги та піклування. Щонайменше 4 рази на рік ми організовуємо збір коштів для реалізації спільних проектів. Нам вдалося найголовніше – відновити віру багатьох діток у те, що лихої години вони не залишаться на одинці зі своїми проблемами», – розповів депутат райради.

tilkyrazom

Залиште коментар