Сільська бібліотека – центр культурного розвитку. Відео

У бібліотеці села Замличі Локачинського району реалізували проект від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Тут спільними зусиллями Фонду, бюджету сільради та мешканців села замінили вікна та двері, придбали комп’ютер, комп’ютерний стіл, художню літературу, підключили Інтернет. На презентації проекту побував радник голови Волинської обласної ради, депутат Волиньради від УКРОПу Вячеслав Рубльов.


Замличівський сільський голова Федір Кужель каже: їхня бібліотека давно потребувала ремонту, адже вікна та двері були в жахливому стані.
«Нашою бібліотекою користуються більше 300 читачів, – розповідає очільник сільради. – Ми втілили цей проект в дуже тісній співпраці з усіма – і з Фондом і з громадою».
Та додає: за сприяння депутата в Замличах освітлять усі вулиці – на це з обласного бюджету виділили 100 тис. грн.
«Коли півроку тому до нас приїхав Вячеслав Рубльов, в нас не було жодної лампочки на вулицях сіл. Хочу подякували йому за співпрацю, бо ми освітлили два села нашої сільради – Бермешів і Залужне. І ще нам надійшли гроші на завершення робіт з освітлення Замличів. Кожна вулиця в нашій сільраді буде освітлена. Я вдячний Богу за те, що є люди, які думають і дають за нас», – каже Федір Кужель.

https://www.youtube.com/watch?v=SubM8Q48YUg&feature=youtu.be
Користуючись нагодою, сільський голова вручив дві подяки від сільради – укропівцю Вячеславу Рубльову та представнику Фонду Ігоря Палиці в Локачинському районі Оксані Дмитрук.
«Бібліотека важлива для кожного мешканця сільради, адже тут можна не тільки навчитися новому, але й провести таку творчу зустріч, таке свято, як сьогодні. Фонд допомагає мешканцям тих сіл, які хочуть щоб їхні населені пункти розвивалися і ми зацікавлені в тому, аби громади гуртувалися навколо таких проектів. Депутати Волиньради розуміють, що проблемами сіл в країні і в області не переймалися багато років. Тому силами Фонду, коштами обласного бюджету ми намагаємося працювати над підвищенням рівня комфорту проживання у селах Волині», – підкреслив Вячеслав Рубльов.
До слова, проект оновлення сільської бібліотеки став 67-м в Локачинському районі, який реалізували разом із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

tilkyrazom

Залиште коментар