СТАРА ВИЖІВКА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ СЕЛИЩА

Днями жителі Старої Вижівки відзначили одразу три пам’ятні для історії селища дати: 510-ту річницю першої писемної згадки, День селища і 74-ту річницю визволення району від гітлерівських загарбників. Привітати жителів селища та вручити пам’ятні подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» прибув на свято депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Михайло Імберовський, – повідомляє прес-служба УКРОПу.
Урочистості у Вижівці розпочалися із мітингу-реквієму з нагоди 74-тої річниці визволення селища від гітлерівців. Віддали шану старовижівці і полеглим героям АТО.
Після спільної молитви на міській площі із символічною назвою – Миру, розпочалося святкування із спортивними змаганнями, іграми, конкурсами, розіграшем святкової лотереї. Жителів селища розважали народні аматорські колективи та учасники художньої самодіяльності. Для дітей у центрі селища встановили атракціони та батути. 
У свято селища старовижівцям зичили миру, добробуту та єдності сільські голови, депутати різних рівнів, духовенство, представники освіти та культури району. З вітальним словом звернувся і депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський.
«День селища – це час для підбиття підсумків і побудови планів на майбутнє. Нині ваша громада стоїть на порозі надзвичайно великих змін, і лише від вас залежить, яким буде життя у селищі завтра. Вірю, що вам вдасться скласти іспит, який чекає на вашу громаду восени цього року, а саме – утворити потужну об’єднану територіальну громаду. Бажаю, щоб цей непростий, але важливий кро
к приніс селищу успіх та процвітання», – зазначив Михайло Імберовський. 

Крім цього, депутат вручив директору навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Марії Резь та завідуючій дошкільного навчального закладу «Сонечко» Ларисі Мазурчук мультифункціональні пристрої від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 
Очільниці навчальних закладів зазначили, що результатами співпраці із Фондом Ігоря Палиці надзвичайно задоволені, а тому уже будують плани на майбутнє.
«Наш дошкільний навчальний заклад уже не перший рік співпрацює з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», – розповіла Лариса Мазурчук. – Надзвичайно важливо відчувати таку підтримку, адже хочеться створити для діток гідні умови, покращити матеріально-технічну базу закладу. Нині це найактуальніше і, водночас, найскладніше питання і для педагогів, і для батьків. Співпраця із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» відкриває перед нами нові перспективи, а тому ми сподіваємося, що вона матиме продовження».
Ще одним подарунком у свято села став виступ народного артиста України Василя Чепелюка. Святкування завершилося святковою дискотекою та виступом відомого виконавця Романа Скорпіона.

tilkyrazom

Залиште коментар