Сучасній школі – новий телевізор 

Чудовий подарунок від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» отримали школярі ЗОШ І-ІІІ ступенів села Журавичі Ківерцівського району – новий телевізор. Тож відтепер учні першого класу мають змогу подивитися цікаві презентації, пограти в рухливі сучасні ігри.
«Я дуже хочу, щоб обладнання у нашій школі відповідало всім сучасним вимогам, – каже класний керівник першого класу Оксана Максимчук, яка є регіональним тренером «Нової української школи» у Ківерцівському районі. – Адже сучасний світ стрімко розвивається, навчальний процес став більш насиченим. Тому телевізор суттєво розширює можливості педагога в поданні матеріалу. Саме тому я вирішила ініціювати звернення до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» з проханням посприяти у його придбанні. І сьогодні щиро дякую за новий сучасний телевізор».
На екрані з’являються цікаві загадки. Малюки охоче їх відгадують, а через кілька секунд з’являється зображення-відгадка. Батьки також втішені подарунком. «Раніше вчителька ставила на стіл ноутбук і показувала цікаві сюжети або ж вмикала елементи пізнавальних передач, – розповідає мама першокласниці Софійки Лілія Гринюк. – Однак дітки, які сиділи за останніми партами, не завжди все бачили й чули. А по телевізору усі все добре бачать і чують».
Представниця Фонду Ольга Матвійчук каже, що це не перший проект, реалізований у школі спільно з Фондом. «Раніше тут було встановлено енергозберігальні вікна у спортзалі, – розповідає пані Ольга. – Також придбано спортінвентар, книги в бібліотеку. Окрім цього, придбано сучасні антисколіозні парти зі стільцями. Керівник школи та педколектив дбають про дітей і разом з батьками роблять усе для того, аби навчальний процес був якісним і відповідав усім вимогам «Нової української школи».
«Ми вдячні Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за сприяння, – каже директор школи Юрій Максимчук. – І сподіваюся, що наша співпраця триватиме і в майбутньому. Адже хочемо ще замінити покрівлю, встановити альтернативне електричне живлення, утеплити фасад навчального закладу, замінити на енергозберігальні частину вікон».

tilkyrazom

Залиште коментар