Святий Миколай завітай у гості до маленьких читачів

Цієї зимової пори з особливим нетерпінням чекає дітвора, адже саме у передноворічні дні немовби оживає казка і стаються дива, які у малечі асоціюються із солодощами та подарунками.
Саме таке свято під назвою “Святий Миколай, до нас в гості завітай” за підтримки Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” організували у Любомльській бібліотеці для наймолодших і найактивніших читачів. Малечі розповіли про Святого угодника, традиції його вшанування в Україні.
Й ось сталося диво: прочинилися двері і на порозі постав Святий Миколай. Дітки охоче і щиро розповідали йому вірші, а нагородою за їхні старання були подарунки і солодощі.
Зі святом малюків та їхніх батьків привітала також представниця Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” Людмила Сільчук.
“День Святого Миколая розпочинає череду зимових свят, які так чекають усі діти. Сьогодні вітаю вас зі світлим святом зимової казки, – каже Людмила Сільчук, – Здоров’я вам та щасливого дитинства. Бажаю веселих і радісних свят, а також здійснення найзаповітніших дитячих мрій!
Своєю чергою, завідувачка бібліотекою Світлана Овдієвич, дякуючи меценатам за допомогу в проведенні свята, зазначила, що Фонд “Тільки разом” та команда Ігоря Гузя завжди підтримують подібні починання книгозбірні й висловила надію на плідну співпрацю у майбутньому.

tilkyrazom

Залиште коментар