Завершилася «Шкільна ліга з волейболу» серед гімназій Луцької громади. До участі долучилися п’ять колективів, які кілька місяців грали між собою у два кола. Змагання організували Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і Луцька міська рада. Поєдинки стартували щ... читати далі












