У Луцьку – черговий мініфутбольний турнір «За сильну Україну»

В обласному центрі Волині відбувся черговий мініфутбольний турнір «За сильну Україну» серед юнаків 2007-2008 років народження, який організував Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» та Асоціація футболу Волині. Переможцями стали юнаки з команди «Любарт».

Раніше на полях шкіл №10 та №19, поблизу яких є бомбосховище, змагалися хлопчаки та дівчата 2011-2012 років народження, діти 2013-2014 років народження та юні футболісти 2009-2010 років народження. Сьогодні футбольні баталії відбулися між десятьма командами хлопців 2007-2008 років народження, пишуть Волинські Новини.Як зазначила голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, щоразу участь в турнірі бере все більше команд не лише з Луцька, а й з різних куточків Волині.

«Ми хочемо охопити усі вікові групи, аби усі діти відчули дух перемоги та отримали нову мотивацію для занять спортом. Чим довше триває ось ця перерва в навчальному та тренувальному процесі, тим важче повертатися, адже організм звик нічого не робити. Війна – це випробування не лише для дорослих, а й для дітей, які вбирають усі події навколо. Заняття спортом, змагання відволікають, допомагають перелаштувати свої думки на інший лад. Значно легше вірити в перемогу наших військових, коли ти переміг на футбольному полі», – сказала Катерина Шкльода.

Отож, третє місце посіла команда «Адреналін» 2007 року народження, срібло завоював ФК «Вишків», а чемпіонами турніру став «Любарт».

Кращий воротар турніру – Владислав Яцишин, кращим гравцем турніру став Богдан Чулков, а звання кращого бомбардира отримав Владислав Камець.

Фінал вийшов дуже складним для переможців, адже спочатку вони забили два м’ячі, а потім дозволили суперникам зрівняти рахунок. Лише гол на останніх хвилинах дозволив «Любарту» перемогти.

Тренер команди-переможця Олександр Лисенко зазначив, що на такий перебіг фіналу вплинула недостатня концентрація його підопічних, до того ж, у складі менше футболістів, ніж зазвичай, а це вже була п’ята гра турніру. Також у складі було троє футболістів 2009 року народження, тобто на два роки молодших за інших.

З його слів, турніри у такий час відіграють дуже велику роль для дітей, адже протягом двох місяців діти сиділи вдома, тож пограти футбол та ще й під час змагань – це для них ковток свіжого повітря.

«Дуже важливо, що діти можуть займатися улюбленою справою, спілкуватися з друзями та хлопцями з інших команд, відволікаючись від війни. Дякуючи ЗСУ, ми можемо спокійніше відчувати себе в тилу. Організаторам велика подяка за цей турнір», – зазначив тренер.
Також він наголосив, що у «Любарті» зараз тренуються лише 80% дітей, адже решта виїхала за кодон. Проте клуб з радістю запрошує на тренування дітей-переселенців. Навіть зараз «Любарт» тренує дітей зі сходу та Києва.

tilkyrazom

Залиште коментар