У Луцьку хлопці та дівчата змагалися за Кубок з футболу на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»

В обласному центрі Волині відбулися чергові футбольні змагання для дітей – Кубок з футболу на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Цього разу змагалися футболісти 2013 року народження, а головний трофей здобула команда «Олімпія» 2013.

Організували турнір на полях шкіл №10 та №19 Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» спільно з Асоціацією футзалу міста Луцька. До слова, неподалік розташоване велике бомбосховище, однак цього разу турнір обійшовся без повітряних тривог, пишуть Волинські Новини.Минулого разу змагалися юні футболісти 2014 року народження, тоді перемогла команда з Ковеля «Тайм». Особливістю сьогоднішнього турніру було те, що в ньому брали участь дві команди дівчаток, які змагалися нарівні з хлопцями, – «Легіон» та «Амазонка».

Голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода відзначила, що приємно, коли хлопці та дівчата займаються спортом, і рівність, яку пропагують у суспільстві, відображається навіть в таких змаганнях.

«Серед восьми команд дві складалися лише дівчат. Класно, що вони змогли взяти участь у турнірі та показати високий рівень гри. Ми щасливі, що можемо проводити змагання для усіх дітей», – сказала Катерина Шкльода.

Вона також нагадала, що невдовзі відбудуться змагання між дітьми 2012 року народження, та подякувала команді «Тайм» з Ковеля, яка попри проблеми з пальним, знаходить можливість і приїжджає на змагання.

«У Ковелі наразі таких змагань не проводять, тому в нашому турнірі постійно бере участь команда «Тайм» з Ковеля. Щоразу різні вікові групи приїжджають у Луцьк та показують високий рівень підготовки. У змаганнях ти бачиш, що добре вмієш, а що потрібно покращувати. Саме через змагання народжується дух та бажання перемоги. Діти перезарядилися, отримали багато емоцій. Можливо, хтось розчарований, але невдовзі це розчарування мине та переросте у нові здобутки», – наголосила голова правління Фонду.

Отож, переможцем турніру стала команда «Олімпія» 2013 року народження, яка перемогла у фіналі «Тайм» з Ковеля. А бронзові медалі здобула команда «Адреналін».

Найкращим бомбардиром турніру став Матвій Мельник, найкращим гравцем визнали Нестора Романюка, воротарем – Ернеста Шворака.

Тренер команди-переможця Тарас Бондарчук розповів, що попри непросту ситуацію в Україні, багато дітей повертаються на тренування та мають можливість взяти участь у таких турнірах.

«Зараз я дуже задоволений тренувальним процесом, тому турнір команда пройшла доволі рівно. Ми зустрічалися з командою «Тайм» у групі, у моїх хлопців десь була недооцінка, у фіналі вони нав’язали нам хорошу боротьбу, ми довго не могли забити. Дуже добре, що ми виграли, але для нас головне – показати гарну гру, продемонструвати наші напрацювання, тобто команда має прогресувати», – підсумував тренер.