У Луцьку – Кубок з футболу на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»

Нещодавно у Луцьку відбулася серія мініфутбольних турнірів «За сильну Україну», а від сьогодні розпочалася серія нових змагань – Кубок з футболу на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

На майданчику 14 травня зійшлися вісім команд хлопчаків та дівчаток 2014 року народження, пишуть Волинські Новини.

Традиційно турнір проводили на полях шкіл №10 та №19, адже поблизу розташоване велике бомбосховище, яким сьогодні, на щастя, дітям не доводилося користуватися. А організатором спільно з Фондом «Тільки разом» була Асоціація футзалу міста Луцька.

Фонд вирішив відновити традиційні турніри на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», які було започатковано кілька років тому. Традиційно їх планували проводити на початку року, але через війну змагання довелося відкласти дотепер.

«Ми бачимо, що діти повертаються до тренувань, їм дуже хочеться змагань. Якихось турнірів на рівні міста зараз не проводять, тому вирішили провести ці змагання саме зараз. Сьогодні перший турнір із серії, далі змагання відбудуться і серед інших вікових груп, і в інших видах спорту. Сьогодні змагалися вісім команд, одна з яких із Ковеля, саме вони стали переможцями. Діти показали хороший рівень підготовки, але деякі учасники казали, що для кращого результату їм забракло тренувань», – сказала голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода.

Також вона відзначила, що для батьків сьогоднішній турнір – це теж можливість відволіктися, адже інколи вони змагаються у вболіванні палкіше, ніж діти на полі.

«В основному діти зараз сидять вдома. Спорт та секції – це нині єдина можливість дітям та батькам розрядитися. Коли ти вболіваєш за свою дитину – це емоційна та фізична розрядка для батьків», – переконана Катерина Шкльода.

Отож, бронзові медалі виборола команда ANT, а ось у фіналі особливої боротьби не вийшло – «Тайм Ковель» переміг місцевий «Клуб Лева» з рахунком 8:0.

Найкращим бомбардиром турніру став Олександр Петринка, найкращим воротарем визнали Тимофія Зищука, а найкращим гравцем – Дмитра Панасюка.

Тренер команди-переможця «Тайм Ковель» Валентин Фурдик наголосив, що перші два тижні дітям не проводили тренування, чимало з них виїхали до Польщі. Але невдовзі хлопчаки повернулися, тож тренування вирішили відновити. Загалом тренувалося 35 дітей, а коли багато хто виїхав, збиралося лише 15.

«Батьки дуже раділи, коли ми відновили тренування. А тут ще й розпочалися турніри. Класно, що дітям випала можливість сьогодні зіграти, показати свій рівень. Ми достойно зіграли, у фіналі перемогли з рахунком 8:0, хоча в деяких іграх можна було виступити краще. Фактично місяць ми не тренувалися, команда нещодавно зібралася, тому результатом дуже задоволені», – сказав тренер.

Сьогоднішній турнір став першим із серії, невдовзі Кубки на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» проведуть серед дітей 2012 та 2013 років народження.

tilkyrazom

Залиште коментар