В музичну школу – бандурний комплект

Бандура та ноутбук – саме такий подарунок від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» отримали у музичній школі смт Олика, що в Ківерцівському районі.
«У нашій школі навчається 61 учень, — розповідає Оксана Попко, викладач музичної школи. – Діти залюбки приходять на уроки й з задоволенням навчаються. Однак останнім часом вкрай актуальним постало питання щодо придбання нової бандури, бо ті, які були, стали непридатними. Тому я вирішила звернутися по допомогу  до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Порадившись із колегами та батьками, ми написали заяву, підготували потрібні документи й щиро зраділи, коли дізналися, що нам привезуть бандуру та ноутбук який нам також потрібний. Ми щиро дякуємо Фонду за співфінансування».
«Радісно, що викладачі школи намагаються зробити все для покращення матеріально-технічної бази навчального закладу, — наголосив представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Микола Вашкевич. – І співпраця із Фондом вкотре показала, що тільки разом нам під силу вирішити найрізноманітніші проблеми».

tilkyrazom

Залиште коментар