Волинянин Василь Омельченко гідно представив Україну га “Іграх нескорених”

Нещодавно в Міжнародному аеропорту Бориспіль відбулася урочиста зустріч Національної збірної України, яка повернулася з «Ігор нескорених». Цьогорічні змагання проходили в Сіднеї (Австралія) з 20 по 27 жовтня. Учасниками української команди були 15 ветеранів АТО та військовослужбовців, яким вдалося вибороти 20 медалей, і посісти п’яте місце у медальному заліку. 
Один з нескорених – Василь Омельченко, житель села Русинів Володимир-Волинського району. У 2014 році чоловік вступив на контрактну службу в 51-шу окрему механізовану бригаду і цього ж року отримав важку контузію під час бойових дій під Красногорівкою. На сьогодні Василь діючий курсант Харківського інституту танкових військ. На змаганнях він представляв нашу збірну у таких видах спорту, як стрибки в довжину і біг на 400 метрів і в обох отримав нагороди.
Зустрічати Василя Омельченка в Бориспіль приїхала ціла група підтримки – батьки, учні, педагоги Бубнівської школи, однокласники, знайомі та представники Зимнівської ОТГ. Дана поїздка стала можливою завдяки фінансовій підтримці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», який виділив кошти на транспорт та пальне.
Рідні та близькі помітно нервували і з нетерпінням очікували на появу Василя у залі аеропорту. Батьки зі сльозами на очах розповідали, як син пішов в зону АТО, отримав поранення та вирішив взяти участь в «Іграх нескорених»:
– Ми дуже переживали за Василя, коли він вирішив їхати на змагання. Бажали йому щастя, успіхів і щоб Ангел-охоронець його оберігав, а сьогодні радіємо його спортивним досягненням.
Сам Василь зізнається, що задоволений своїми результатами на змаганнях та неймовірно радий організованій зустрічі:
– Я не очікував, що рідні та близькі приїдуть в аеропорт. Тільки в літаку дізнався, що мене зустрічають і був приємно здивований та радий.
Цьогорічні «Ігри Нескорених» у Сіднеї стали другими змаганнями, в яких брала участь команда з України. Минулого року 15 українських ветеранів змагалися на своїх перших Іграх в Торонто, де завоювали 14 медалей у шести видах спорту, вісім з яких – золоті нагороди.

tilkyrazom

Залиште коментар