Всеукраїнський турнір із футболу «Кубок єднання-2021» офіційно завершено

Завершився Всеукраїнський турнір «Кубок єднання-2021» серед дитячих команд вікової категорії 10-11 років, організований Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» до свого десятиліття. Перемогу здобула команда ДЮСШ «Чорноморець» Одеської області, отримавши головний приз турніру.Загалом у наймасштабніших в Україні футбольних змаганнях серед команд у віковій категорії 10-11 років взяли участь 400 команд із 22 областей України. Це майже 7000 учасників зі всієї України. На місцевих футбольних майданчиках вони запекло змагалися за право виходу у фінал.

Так, фінал турніру пройшов цими вихідними на стадіоні «Авангард» у Луцьку, де визначилися дві найсильніші команди — ДЮСШ «Чорноморець» (Одеська область) та КДЮСШ м. Шостка «Барса» (Сумська область). У результаті в запеклому двобої першість виборола команда «Чорноморець».Як зазначив ініціатор турніру, лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця, результат перевершив усі очікування, а цілеспрямованість і талановитість юних футболістів приємно вразила.

«Турнір показав, що в нашій країні є багато молодих талановитих спортсменів. Бачу, що українські діти прагнуть до здорового способу життя, спорту і хочуть перемагати, а це надзвичайно важливо для молодого покоління нації. Наше завдання — правильно мотивувати молодь і створювати необхідні умови. Переконаний, що це головний ключ до успішного розвитку нових поколінь», — говорить Ігор Палиця.Усі фіналісти й учасники турніру отримали достойні винагороди незалежно від зайнятого місця. А переможець турніру проведе семиденний тренувальний збір команди в Буковелі.За словами засновника Фонду Ігоря Палиці, турнір показав, що в Україні багато талановитих молодих спортсменів, які зможуть достойно представляти Україну на професійних спортивних майданчиках світу. Турнір виконав головне завдання — об’єднав Україну довкола футболу.