Дайджест Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. ВІДЕО

Пропонуємо Вашій увазі новий випуск програми «Дайджест» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 

1 листопада 2017 року Офіси розвитку кварталу Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» завершили роботу.  Впродовж двох років Офіси були просвітницькими осередками та майданчиками для вивчення проблематики міста через спілкування з лучанами. Над чим працювали ОРК, що вдалося зробити та хто може продовжувати розпочату справу об’єднання лучан навколо спільний ідей і проблем,  дивіться у підсумковому сюжеті.

Ґрунтовне дослідження історичної спадщини презентували в Ківерцівській центральній бібліотеці. Участь у заході  взяла народний депутат України Ірина Констанкевич. За словами нардепа саме завдяки спільній титанічній праці районної влади, бібліотекарів, краєзнавців та справжніх подвижників історичної справи історія Ківерцівщини і Волині не забувається. Детальніше розповість наша журналістка.

Також пропонуємо ознайомитися із робочим днем народного депутата України Ірини Констанкевич у Камінь-Каширському районі та роботою фондів розвитку навчальних закладів, яких у Луцьку вже створено 36: 18 у школах та 18 у дитсадках.

Кожен випуск телепередачі виходить із сурдоперекладом.

oksy

Залиште коментар