На старті – «Дворова ліга -2020»

Розпочинаємо збір заявок учасників футбольного турніру “Дворова ліга -2020”, який буде проходити в серпні-вересні. Заявки подаються за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 21, департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Заявки приймаються до 17 серпня 2020 року.

Організатори змагань: КЗ “ЛМЦФЗН “Спорт для всіх”, Федерація футболу міста Луцька за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

П О Л О Ж Е Н Н Я
про проведення змагань «Дворова ліга-2020»
серед дорослих команд

І. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ
Змагання проводяться з метою:
 популяризації аматорського футболу серед населення та залучення широких мас до занять фізичною культурою і спортом;
 забезпечення зайнятості дітей та молоді в літній час;
 спонукання мешканців міста до активного та здорового способу життя;
 формування патріотичних почуттів, відповідального ставлення до змагань
та командної згуртованості;
 визначення переможця та призерів змагань.

ІІ. КЕРІВНИЦТВО
Загальне керівництво проведенням змагань здійснює КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” у партнерстві з федерацією футболу міста Луцька. Безпосередня організація змагань покладається на організаторів заходу.

ІІІ. ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Змагання проводяться в серпні – вересні 2020 року на спортивних майданчиках зі штучним покриттям ЗЗСО міста Луцька (згідно календаря змагань)

IV. УЧАСНИКИ
До участі в змаганнях допускаються збірні команди відповідних вікових категорій:
– 20-29 років;
– 30-39;
– 40-49.
Учасники вищевказаних вікових груп відбиратимуться відповідно до мікрорайонів, дворів та організацій. Склад команди передбачає не менше 7 гравців (заявки до 12 чоловік).
До змагань допускаються гравці, які народилися, проживають, зареєстровані в місті Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу (відповідно до оригіналів документів, які засвідчують особу).
У грі на полі беруть участь по 4 польових гравці та воротар з кожної команди (дозволяються зворотні заміни).
Обов’язковою умовою є взуття на м’якій гладкій підошві без шипів
або з дрібними резиновими шипами!

V. ЗАЯВКИ
Заявки подаються в оргкомітет до початку змагань. В заявці вказується прізвище та ім’я гравця, число, місяць і рік народження, домашня адреса та номер контактного телефону. Кожен гравець повинен мати підтверджуючі документи (свідоцтво про народження, паспорт громадянина України, закордонний паспорт або водійські права). Заявлені до участі гравці не можуть дописуватися, дозаявлятися чи замінюватися впродовж турніру.
Неправильно оформлені заявки – НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!
До участі у змаганнях НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ дорослі склади:
1. Професійні футболісти;
2.Спортсмени заявлені у змаганнях дитячо-юнацької футбольної ліги України (сезону 2019-2020 р.р.);
3. Спортсмени заявлені у змаганнях дитячо-юнацької футбольної ліги Волині (вища ліга, U-19, сезону 2019-2020 р.р.);
4.Спортсмени заявлені в чемпіонаті Волині з футболу (вища ліга, дорослі склади сезону 2019-2020 р.р.);
5.Спортсмени, які були заявлені в сезоні 2019-2020 р.р. у чемпіонаті України з футзалу (екстраліга, перша ліга);
6.Спортсмени, які були заявлені в сезоні 2018-2019 р.р. та 2019-2020 р.р. у чемпіонаті Волинської області з футзалу (супер ліга, вища ліга);
7. Спортсмени заявлені в чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд (сезону 2019-2020 р.р.).
У випадку відсутності заявки, команда до змагань – НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!
У випадку відсутності підтверджуючого документа на гравця, учасник до змагань
НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!

VІ. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ
Змагання проводяться на футбольних полях зі штучним покриттям 20 м х 40 м за правилами гри в футзал (міні-футбол) згідно Календаря змагань.
На першому етапі, шляхом жеребкування, команди будуть поділені на групи і зіграють в одне коло (кожна з кожною). Кращі команди груп виходять у наступні етапи згідно формату змагань.
Переможці етапів виходять у фінальний етап, де визначають переможця і призерів згідно формату змагань.
Тривалість гри – 2 тайми по 10 хвилин, перерва — 5 хвилин. За виграш команді нараховується 3 очка, за нічию – 1 очко, за поразку – 0 очок. За неявку на гру команді зараховується поразка з рахунком 0:3.
Гравець, який отримав червону картку, автоматично дискваліфікується на наступну гру. За грубу неспортивну поведінку термін дискваліфікації може бути продовженим включно до завершення змагань. Гра проводиться м’ячем для футзалу (№ 4).
Організатори змагань залишають за собою право на зміни та доповнення до даного Положення

VІІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ
В іграх за коловою системою переможець визначається за найбільшою сумою набраних очок у всіх зустрічах. У випадку рівності очок у двох або більше команд переможець визначається послідовно за:
– результатом особистої зустрічі;
– кращою різницею забитих і пропущених м’ячів в іграх між ними;
– більшою кількістю забитих м’ячів в зустрічах між ними.
– кращою різницею забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах;
– більшою кількістю забитих м’ячів у всіх зустрічах;
У зустрічах етапів «плей офф», після нічийного результату в основний час команди пробивають пенальті – по 3 удари кожна. Якщо після цього переможець не виявляється, команди пробивають по 1 пенальті до виявлення переможця.

VІIІ. МАНДАТНА КОМІСІЯ
Мандатна комісія проводиться до початку змагань. Представник команди подає іменну заявку зі своїм підписом і гравців команди. Проведення мандатної комісії покладається на організаторів змагань та головного суддю змагань. Перезаявка (дозаявка) гравців після завершення роботи мандатної комісії забороняється.

IX. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ
Організатори заходу забезпечують фінансові витрати щодо проведення Чемпіонату.

Х. НАГОРОДЖЕННЯ
Переможці та призери змагань нагороджуються дипломами, кубками, медалями, призами й подарунками.

ХI. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Відповідно до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 підготовка та належний технічний стан спортивних споруд покладається на їх власників.

ХIІ. МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ
У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами, незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділенням спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря спортивної медицини обов’язкова на змаганнях усіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

ХIІІ. ПРОТЕСТИ
Протести подаються представником команди на ім’я головного судді не пізніше, як за 24 години після завершення гри.

ХІV ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією організатора з проведення змагань у відповідності до нормативних документів та даного Положення.

Це Положення є офіційним викликом на змагання.

Контактні особи:
Директор КЗ “ЛМЦФЗН” – Наталія Назарук (0509266196, 724611)
Голова федерації футболу міста Луцька – Василь Кохановський (0958986501).

tilkyrazom

Залиште коментар