«Артек-Буковель» – винагорода за  успішність Фото. Відео

Початок літніх канікул на довго закарбується в пам’яті яскравими враженнями для волинських школярів. За успіхи в навчанні 249 учнів отримали змогу оздоровитися та відпочити в Міжнародному дитячому центрі «Артек-Буковель». Такі оздоровчі поїздки сьомий рік поспіль організовує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках програми «Здоров’я волинян».

Для більшості школярів переїзд з волинської рівнини до гірської місцевості – справжня феєрія. Свіже карпатське повітря і незрівняної краси краєвиди не лишили байдужих. 

  • У Буковель я приїхала вперше. Мені тут дуже подобається. Найбільше вразили гірські краєвиди. Такого на Волині не побачиш, – ділиться враженнями Наталія Сень, учениця ЗОШ №3 міста Ківерці. – У таборі я знайшла багато нових друзів. Дуже хочу повернутися сюди ще.
  • Я дуже вражений атмосферою, яка панує в таборі, – додає Едуард Домальчук, учень Любешівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – гімназія». – Тут цікаво та весело. Кожного дня нові конкурси, квести. Дякую Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та Депутату Ірині Констанкевич за такий відпочинок. Це справжня винагорода для нас. 

Головна традиція табору – жодного приводу сумувати чи бити байдики. Тож дві з половиною сотні юних волинян мали безліч можливостей продемонструвати свої вміння і навчитися чомусь новому. Програма досить насичена і різнобічна. Сніданок, зарядка, квести, конкурси, спортивні змагання, літературні лабіринти, спілкування з однолітками – ні хвилини згаяного часу.

Сім днів злетіли як мить. У вечір прощання артеківці пов’язали на шию один одному кольорові ниточки, як пам’ять про тиждень незабутнього відпочинку серед мальовничих гір. За цей час школярі здружилися, то ж мить прощання традиційна – зі сльозами та обіймами. Віднині у кожного є мета – досягати нових звершень у навчанні, аби наступного року знову взяти участь у проекті Фонду «Відпочинок у Буковелі».

  • Усі діти задоволені. Вони не лише відпочили, а й отримали нову мотивацію до навчальних та наукових здобутків. Водночас дітям трохи сумно, адже вони здружилися, згуртувалися, а тепер доведеться розлучатися. Висловлюємо щиру вдячність Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за цей проект та народному депутату Ірині Констанкевич  за сприяння в організації поїздки,  –  зазначив помічник народного депутата Орест Маховський, який керував групою волинських школярів.

Проект «Відпочинок у Буковелі» – це винагорода  для школярів за здібності, знання, активну життєву позицію. 9 тисяч 376 – саме стільки обдарованих волинських школярів уже змогли оздоровитися у Карпатах за сім років. Фонд і надалі продовжує проект «Відпочинок у Буковелі». Черговий заїзд обдарованих школярів Волині відбудеться восени.

Оксана

Залиште коментар