Біля луцької школи з’явиться міні-дендропарк

Нині на подвір’ї школи тривають підготовчі роботи. Територію, де облаштують зелену зону, завбачливо обгородили. Педагоги, учні та їхні батьки з нетерпінням чекають, коли під вікнами навчального закладу «виросте» міні-дендропарк. Про це, зокрема, йшлося під час публічного звіту про п’ятирічну діяльність директора Луцької ЗОШ №17 Олега Маха.

Необхідні кошти для облаштування зеленої зони школа отримала завдяки участі в міжнародному конкурсі. Конкурентами лучан у серйозній боротьбі були представники з Болгарії, Вірменії, Румунії та Польщі. До слова, проект ЗОШ №17 був єдиним з нашої держави. Його довелося писати англійською мовою. Чесно зароблені 2 тисячі євро від грантодавців витратять на облаштування міні-дендропарку.

Зазначимо, що вже рік при ЗОШ №17 діє фонд розвитку навчального закладу «Вулик». За словами голови правління фонду Ірини Вертей, за цей короткий проміжок часу у школу вдалося придбати два ноутбуки, два вай-фай роутери, столи і стільці в комп’ютерний клас.

  • Батьки одноголосно вирішили, створення фонду розвитку відкриє перед нашою школою більше можливостей. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» на початку діяльності надав нам грант – 15 тисяч гривень. А цьогоріч для облаштування дендропарку виділив 20 тисяч гривень,– розповідає Ірина Вертей. – Зараз фонд розвитку працює над залученням додаткових коштів на інші потреби навчально-виховного процесу. У нас повне взаєморозуміння та взаємодія з дирекцією школи. Сподіваємося на подальшу співпрацю із меценатами. Наші двері відкриті для всіх, хто приходить із допомогою.

Кількість учнів ЗОШ №17 з кожним роком збільшується. Тож батьки та вчителі дбають про комфортні умови навчання школярів, їхній розвиток і сучасну освіту.

oksy

Залиште коментар