Бійці, які повернулись з АТО оздоровились у Буковелі

Закінчився 9–й заїзд медико – психологічної реабілітації проекту «Зігрій душу», який відбувався на базі гірськолижного курорту «Буковель» і тривав з 19 по 24 квітня. Про це повідомляється у мережі на сторінці Ковельського центру допомоги 51 ОМБР.

Такий відпочинок та лікування організував Ковельський центр допомоги бійцям 51 ОМБР у рамках проекту «Зігрій душу». Втілити проект в життя допоміг Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк», адже одним з головних напрямів діяльності Фонду є підтримка АТО.

Програма медико – психологічної реабілітації складалась з роботи арт- терапевта, аби вивільнити психіку хлопців від негативних спогадів, страхів і тривожних думок та не дозволити негативним емоціям опанувати підсвідомість і виробити комплекси.

Також під час поїздки хлопці пройшли курс психотерапії, тобто роботи над собою, зі своїми страхами, проблемами, болем , відсутністю сну. Курс казкотерапії чи не найбільше сподобався бійцям і допоміг їм відкрити глибину особистості.

Розважав хлопців гурт «Дикі гуцули», настоятель Манявський Скит благословив та молився за всіх наших бійців. Бійці відвідали музей Гуцульщини та Покуття, музей «Писанки» у Коломиї, брали участь у майстер-класах з гончарства та різблярства. Так, чоловіки привезли додому вироби із глини та дерева, які були зроблені власноруч. Піднімались на гору «Буковель», відвідували СПА – комплекс «Чотири сезони», власники якого приймали бійців безкоштовно. Грали у боулінг та співали пісень на заключному колі з багаттям.

«Гори лікують, повітря та природа надає натхнення», – зазначив один з учасників проекту.

«Хлопці, 22 бійця АТО приїхали додому – усміхнені та щасливі і ми, 5 спеціалістів, які допомагали на протязі всієї програми реабілітації – втомлені та радісні за солдатів, які прийняли участь у заїзді. За можливість такої поїздки ми дякуємо Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» за базу, харчування та супровід на Буковелі, перевізникам підприємцю Коляді Олександру та власникам «Луцькекспрес» за автобуси та логістику, ПАТ «Нововолинська швейна фабрика» ,ТЗОВ «ВІКІ» за перераховані кошти на пальне, ПП Алібекова та представнику фірми Ярославу за безкоштовну водичку для бійців, Ярославу Гнатюку – керівнику групи бійців з Коломиї за цікаву розважальну програму по Коломиї та смачні обіди, дякуємо нашим психологам Олені Звєрєвій та Олені Тарасюк за втілення нових методик психотерапії, за добре серце і допомогу хлопцям. Тетяні Мялковській за арт терапію, за патріотичні уроки та неймовірні витвори мистецтва, також реабілітологу Ользі Гапон за аюведичний масаж», – йдеться у повідомленні

Redaktor

Залиште коментар