“Чарівний пензлик” запрошує у гості

До 2 серпня в Арт-галереї Центрального універмагу Луцька (2-й поверх) оселилася справжня казка. Адже там виставляють свої творчі роботи юні художники мистецької студії «Чарівний пензлик». Виставка відбувається за сприяння Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

 

  • Дитячі роботи мають величезну позитивну енергетику. Недарма солдати, які воюють на передовій, тримають їх біля серця. Навіть коли демобілізуються, забирають додому, – зазначає керівник мистецької студії «Чарівний пензлик» Алла Жупанюк.

Юні митці не лише представили на огляд свої роботи, а й креативно оформили зал. Алла Жупанюк зазначає: у їхній студії добиваються максимального результату з мінімальними затратами сил, енергії та коштів.

  • Наші діти згодом навчаться малювати ідеально і нудно. А зараз з-під їхнього пензля виходять непропорційні пелюстки чи криві стіни. Хваліть діток, бо вони у вас – золоті, це – їхня творчість і бачення, – порадила Алла Жупанюк, звертаючись до батьків. – Окреме спасибі вам, що вкладаєте інвестиції у дітей, адже це – наше майбутнє.

Пані Алла поділилася секретом підходу до талановитих дітей. У «Чарівному пензлику» вихованців навчають прислухатися до серця, а не холодного розуму. Лише тоді юні художники створюватимуть шедеври на полотні.     

Керівник програми «Культура і духовність» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитро Зінько зазначив, що в межах експонованої виставки буде проведена серія майстер-класів із ліпки глиною,  образотворчого й  театрального мистецтва під керівництвом відомих митців Луцька.  

oksy

Залиште коментар