«Cьогодні час всім скинутись»: Ігор Палиця виділяє 20 млн на боротьбу з коронавірусом і закликає інших

Засновник Фонду «Тільки разом», нардеп від Луцька Ігор Палиця виділить 20 мільйонів гривень на боротьбу з поширенням коронавірусу на Волині. Нардеп закликав всіх, від бізнесменів до контрабандистів і правоохоронців, фінансово долучитись до боротьби з поширенням смертельного вірусу, адже прийшов час рятувати область.

Про це йшлося на спільній нараді за участю нардепа, місцевої влади, медиків та правоохоронців, передає Інформаційне агентство Волинські Новини.

Попередньо він зауважив, що держава не отримує надходжень від митниці, в умовах карантину впаде податок на прибуток, ПДФО і ЄСВ, відтак грошей в бюджеті катастрофічно не вистачає навіть на боротьбу з вірусом.

Волинську обласну клінічну лікарню підготують до роботи в режимі повного карантину, аби тут приймати хворих на коронавірус з області. Влада максимально мобілізує до готовності медзаклади та профільні установи, аби бути готовими до найгіршого розвитку подій.

Нардеп закликав призупинити капітальні видатки на місцях, щоб мати кошти на боротьбу з поширенням смертельного вірусу.

«60 мільйонів в обласному бюджеті можна знайти і 30-40 в луцькому міському. Всі ремонти зупиняємо, ніякого ремонту проспекту Волі цього року», – наголосив Ігор Палиця. – На понеділок має бути 120 мільйонів резерву в обласному і міському бюджеті. 20 мільйонів гривень дає Фонд «Тільки разом». Я сам дам 20 мільйонів», – зазначив нардеп. Та додав: «Максимально, не для піару, зверніться до всіх великих бізнес-структур, аграріїв, підприємців, якимось чином до контрабандистів, поліції, прокуратури – хай всі скидаються, хто заробляв гроші. Можуть інкогніто внести. Сьогодні час всім «скидатися» і рятувати область».

tilkyrazom

Залиште коментар