День кварталу мікрорайону Привокзальний в обличчях 2. ФОТО

Сергій Шкода, депутат Луцької міської ради:

«Свято – це завжди добре, особливо якщо це привід зібрати людей, які мешкають поряд. Тут можна поспілкуватися, обговорити якісь питання, поділитися планами, тому такі заходи потрібно влаштовувати, адже вони об’єднують людей. Довгий час я з сім’єю жив на Привокзальному, тому цей мікрорайон рідний для нас.»

Володимир Холодков, житель мікрорайону Привокзальний:

«Я більшу частину життя прожив у цьому районі. Приїхав у Луцьк в 1959 році. Тоді саме формувалися ракетні війська. Я приїхав на посаду начальник бойового розрахунку. В минулому – я авіатор та ракетник. Саме в ті роки побудували вокзал. Тоді й зароджувалося життя у мікрорайоні. Раніше тут нічого не було. Згодом почали будувати будинки для військових. Тут я створив сім’ю та й живу досі.»

Віталій Шнит, голова фонду розвитку ДНЗ №32 «Ромашка» та фонду розвитку ЗОШ №5 «Авангард»:

«Я проживаю в цьому мікрорайоні 15 років. Це перше свято, що його присвятили саме для мешканців нашого мікрорайону. Дітки – задоволені, куліш – смачний, атмосфера – прекрасна. Сьогодні ми святкуємо разом з класом, сусідами, родичами.

Тетяна Котловенко, жителька мікрорайону:

«Ми живемо в Привокзальному мікрорайоні 40 років. Вокзал, магазини, школа – все рідне для нас. Дякую Фонду за свято, такого дійства в нас ще не було. Окреме слово подяки хочу сказати Ігорю Палиці. Він дуже допоміг нашій сім’ї у скрутну годину.»

Оксана

Залиште коментар