До Дня працівника соціальної сфери

Працівники соціальної сфери міста отримали сертифікати та грошові премії від благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». 

Урочистості з нагоди професійного свята, яке в Україні традиційно відзначають у першу неділю листопада, відбулися у Луцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Територіальному центрі соціального обслуговування. 

«Ми робимо з вами спільну справу, адже соціальна складова в роботі фонду є однією з основних. Дійсно, мало бути фахівцем, мати відповідну освіту. Треба, щоб це стало справою життя. Спасибі за те, що ви робите важливі справи з великою внутрішньою віддачею, керовані великим серцем і любов’ю до людей та сімей, які потребують допомоги. Я маю приємність від Ігоря Петровича Палиці та благодійного фонду подякувати вам та привітати з професійним святом», – сказала заступник голови правління благодійного фонду Ірина Констанкевич. 

Своєю чергою, директор установи Ліна Галан наголосила, що підтримка благодійного фонду є дуже важливою і подякувала за реалізацію спільних проектів, серед яких акція «Подаруй дитині вишиванку», допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, підтримка сімей, що перебувають на обліку центру соціальних служб. Подякувала Ліна Галан і за увагу Ігоря Палиці до нового проекту створення центру реінтеграції дітей і висловила сподівання на подальшу співпрацю. 

 «Ми працюємо за покликом душі. Допомагаємо людям і дуже тісно співпрацюємо з «Фондом Ігоря Палиці – Новий Луцьк», який підтримує наших підопічних продуктовими наборами, фінансуванням харчування для, засобами гігієни для людей, які прикуті до ліжка. І приємно, що у цей день Ігор Палиця не забув і про нас, соціальних працівників. Ми також відчуваємо підтримку і те, що нашу роботу оцінили», – розповіла соціальний працівник Територіального центру соціального обслуговування Валентина Гичук. 

Згідно з положенням благодійний фонду, цього року відзначили роботу сімнадцяти соціальних працівників преміями розміром 1000 грн. 

Redaktor

Залиште коментар