До особливих діток на Волині завітав дідусь з подарунками

У домівки до особливих діток на Волині завітав дід Мороз. Про це повідомляють у прес-службі Фонду Ігоря Палиці.

Запросив дідуся до дітей із обмеженими фізичними можливостями Фонд Ігоря Палиці у Камені-Каширському.

Третьокласниця Даруся не часто приймає вдома гостей, а тут – казка просто у кімнаті. Вона гарно вчиться, працює над собою, тож подарунки заслужила.

«Я люблю малювати, дуже люблю англійську мову», – розповідає про свої захоплення дівчинка та радіє подарункам.

Мама Даринки Віта Гембік зізнається, що таким дітям і таким батькам у маленьких містах непросто. Кожен сам за себе, тому часто потерпає від недостатньої поінформованості. У таких випадках ціна упущень – здоров’я дитини.

Нарікає на відсутність належної підтримки і мама ще одної маленької волинянки Катрусі. У їхній родині – п’ятеро діток. Двоє із них – особливі. Вони вимагають ретельної уваги, постійного нагляду і лікування. Путівка на оздоровлення – розкіш, але навіть після її отримання зреалізувати лікування проблематично. Адже сама дитина-підліток нікуди поїхати не зможе, а супровід вимагає додаткових затрат, непосильних родині.

Між тим, лікування у клініках та санаторіях ідуть на користь, зокрема, дівчинка вже може самостійно їсти ложкою. Це – неабияка перемога! Досі ні на кого, окрім себе, особливо не сподівалися, тож утворення такого фонду вселило надію на підтримку.

kY6Xs0oNLA8XIgGz4XhF2A4NdMu9croegTqbCVh3mAxUX7pihRVFAxE

Redaktor

Залиште коментар