Допомога соціально незахищеним лучанам у співпраці з Територіальним центром

У рамках робочого візиту народний депутат України Ігор Палиця відвідав Територіальний центр соціального обслуговування, з яким спільно реалізується програма «З добром у серці».
Директор терцентру Галина Шатецька розповіла, що заклад обслуговує більше 3600 лучан, котрі опинилися у важкому становищі, а завдяки благодійному фонду якість послуг, які вони можуть отримати, постійно покращується.
«Ми дуже вдячні Благодійному фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» за те, що співпрацює із нами вже тривалий час. В рамках програми «З добром у серці» за кошти фонду зробили ремонт приміщення кімнати для миття посуду в їдальні, закупили обладнання, посуд і побутову техніку для організації харчування. Також придбали медичну техніку для фізіотерапевтичного кабінету. Щомісяця виділяється 20 тисяч гривень на санітарно-гігієнічні засоби для ліжкохворих. Завдяки фонду організовано додаткове гаряче харчування для 50 людей в приміщенні закладу, а соціально незахищені лучани отримують продуктові набори з нагоди свят. Такої допомоги ми ще не отримували від жодного благодійника», — розповіла Галина Шатецька.
«Це я дякую за Вашу професійну роботу. Мені важливо, щоб Ви могли надавати допомогу лучанам і мали для цього якісні умови праці», — зазначив Ігор Петрович.
Підопічні терцентру, які прийшли на зустріч, подякували народному депутату за постійну вагому допомогу. Ігор Петрович вислухав кожного і пообіцяв, що і надалі буде підтримувати Луцький територіальний центр. Галина Шатецька вручила засновнику фонду подяку «За дотримання найголовнішого кодексу совісті та милосердя».

Redaktor

Залиште коментар