Дитячий майданчик для школярів Переспи

В учнів Переспівської опорної школи тепер повноцінний спортивно-ігровий майданчик. Тут крім гойдалок є і тенісний стіл, і тренажери, на яких дітлахи будуть вчитися правильно робити вправи. Втілення цього проекту стало можливим завдяки спільній роботі громади та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 
Урочисте відкриття новеньких спортоб’єктів відбулося вчора, 11 жовтня. Презентувати результати спільного проекту прибув очільник Волинського УКРОПу, радник голови Волиньради Вячеслав Рубльов.
За словами педагога-організатора школи Ірини Кожан, на місці нового спортивного майданчика колись були ще старе спортивне обладнання, яке треба було замінювати і поповнювати.
«Після того, як встановили новенький майданчик, сюди почали приходити не тільки дітлахи з менших класів, а й старші. Підтягувалися на турніках, пробували різні вправи, – розповідає вчителька. – Ми задоволені такими проектами, які реалізовуємо з Фондом, задоволені співпрацею із Вячеславом Рубльовим, бо коли люди зацікавлені в тому, щоб наші діти розвивалися, то нам хочеться працювати ще більше».
«Ще до офіційного відкриття майданчика, на ньому завжди діти проводили вільний час, – додає голова сільради Віктор Лук’янчук. – Впевнений, що ми і далі будемо співпрацювати з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» і розвиватимемо нашу громаду».
Вячеслав Рубльов переконаний: такі спільні проекти згуртовують громаду та дають поштовх до спільної праці над розвитком. В холодну пору року діти зможуть займатися в спортзалі, а в теплу – на спортивному майданчику. 
До слова, це вже не перший проект, який в Переспі втілили спільно з Фондом. Раніше на умовах співфінансування з ініціативною громадою придбали мультимедійне обладнання (ноутбук, проектор, екран) для будинку культури та сухий басейн та кульки для сухого басейну в ДНЗ «Казка». За сприяння Вячеслава Рубльова за кошти обласного бюджету в шкільному спортзалі замінили 9 величезних вікон.

oksy

Залиште коментар