Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» підтримує ветеранів. Відео

Напередодні Дня перемоги Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» організував зустріч ветеранів, під час якої присутні спілкувалися та пригадували події далеких років, що вже стали історією для кількох поколінь.

Роман Голумбовський через два місяці святкуватиме  90-то ліття. Чоловік пішов в партизани коли йому було 16-ть. Зі смутком пригадує ті старші часи:

«Тут на Волині, коли йшли по річці Турія, ми були по ту сторону. Три місяці тяжкі бої брали. Там нам важкувато було. Тому що були між першою і другою обороною фашистів».

Зараз в області проживає 3-ти тисячі учасників бойових дій, з яких лише 15% нагороджені відзначили бойовими нагородами. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» активно допомагає  сивочолим ветеранам. Зокрема, за сприяння Фонду оновили технічний стан установ, які обслуговують учасників та свідків Другої світової війни. Також завдяки проекту Фонду «Оздоровлення у санаторіях» члени ветеранських організацій можуть покращувати свій стан здоров’я.

« Ми дуже щиро вдячні Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за те, що вони підтримують в цей важкий для ветеранства час в наших доблесних поколіннях переможців яких називають. Підтримують не тільки морально, але й матеріально. В минулому році цим фондом було закуплено 300 путівок для відпочинку ветеранів по 5-ть днів у санаторії «Пролісок» – зазначив голова обласної організації ветеранів України Олександ Булавін.

Голова Волинського обласного відділення всеукраїнського об’єднання ветеранів Валентин Добрянський вдячний Фонду за те, що вони організовують зустрічі для ветеранів: «Добре, що ми збираємося, тому що з кожним роком все стає менше,і менше ти людей, які безпосередньо брали участь зі зброєю в руках, захищаючи Батьківщин ,від одного,другого і третього ворога».

У ветеранів й досі не загоїлась рана від спогадів Другої світової війни. Патріотичний настрій та незламність духу ветерани передають з покоління в покоління: «15-ть місяців відбув в АТО мій син Кулачек  Юрій Миколайович. Зараз, Слава Богу, вернувся додому живим і здоровим. Крім того, були ще два внуки на блокпостах Донеччини і Луганщини» – каже секретар обласної організації ветеранів останнього воєнного призову Галина Кулачек. 

З Днем перемоги тих, хто був свідком та учасником Другої світової війни, привітала заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ірина Констанкевич. Також вона передала ветеранам подарунки від Фонду : «Ігор Петрович, вітаючи ветеранів, завжди наголошує на одному, на головному, що саме завдяки Вам усі, хто народжений пізніше отримали шанс на життя. Жити,будувати майбутнє, народжувати дітей, створювати сім ї, відбуватися, як люди,це Ви подарували нам цей шанс».

Народний аматорський чоловічий хор патріотичної пісні «Подвиг» у музичних творах нагадав ветеранам часи їхньої молодості.

 

tilkyrazom

Залиште коментар