Фонд «Новий Луцьк» привітав репресованих волинян

Зі сльозами на очах ветерани, політв’язні та репресовані обласного центру згадали гіркі дні минувшини та тоталітарних репресій. Не забули про них й небайдужі містяни.

Зустріч лучан, які відчули на собі усю жорстокість тоталітарних режимів Радянського Союзу та нацистської Німеччини, відбулася сьогодні, 15-го травня, у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій.


Аби підтримати лучанок та віддати їм шану заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Ірина Констанкевич привітала їх і вручила подарунки й квіти.

«Ви кажете, що це – не свято, але таки можна назвати це святом, бо усі тут зібралися, є можливість підтримати один одного, порозмовляти рідною українською мовою та помріяти про те, щоб часи, які ви пережили в тоталітарних режимах, більше не повторювалися. Як мені розповідають знайомі з Криму, у них на 9 травня зривали з одягу маки, на людей, які розмовляли українською, – плювали… Тому ми мусимо утверджувати нашу незалежність щоденною працею. Дякую вам за те, що ви витримали колись, за те, що продовжуєте відстоювати незалежність Батьківщини зараз, а наш Фонд підтримає вас», – звернулася до присутніх Ірина Констанкевич.

За матеріалами Інформаційного агентства Волинські Новини.

Redaktor

Залиште коментар