Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – 6 років!

Шість років тому Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», тоді ще «Новий Луцьк», розпочав свою діяльність. Засновник організації Ігор Палиця ухвалив рішення втілення змін на краще життя з міста, в якому він народився і виріс – з рідного Луцька.
Впродовж шести років команда Фонду, спочатку на чолі з Ніною Тарасенко, а надалі з головою правління Олександром Товстенюком реалізувала багато ініціатив у сфері освіти, культури, спорту, охорони здоров’я. Допомога учасникам АТО та їхнім родинам, підтримка обдарованої молоді – важливі напрямки у роботі Фонду. 
Ідея змін, що запропонував Ігор Палиця, знайшла підтримку в багатьох тисяч волинян, які взяли участь у проектах Фонду. Тому в травні 2016 року засновник вирішив розширити географію діяльності Фонду на теренах усієї області. 17 представництв Фонду «Тільки разом» ефективно працюють у всіх районних центрах Волині.
Сьогодні Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» – це не просто благодійність, це продуктивна співпраця з ініціативними громадами Волині, які хочуть позитивних змін для рідного краю.
Дякуємо усім, хто весь цей час був і залишається поряд з нами, за бажання допомагати ближньому, за спільну ціль – змінити на краще рідний край.
Ми одна команда, мета якої – зробити нашу Волинь економічно успішною та процвітаючою. Тільки разом ми досягнемо успіху.
Здоров’я й достатку кожному, миру та процвітання рідній Україні!

tilkyrazom

Залиште коментар