Футбольний турнір на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»

У Луцьку відбудеться футбольний турнір на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» серед учнів 3-5 класів шкіл обласного центру.

Триватиме він із 2 до 6 грудня. Початок усіх ігор о 13:00. Загалом участь у турнірі візьмуть учні 22 навчальних закладів.

Група А: ЗОШ №1, НВК №9, ЗОШ №11, ЗОШ №23, НВК №24, ЗОШ №25 (НВК №24, 2-3 грудня)

Група В: гімназія №4, НВК №10, гімназія №14, гімназія №18, НВК №26 (НВК №26, 2-3 грудня)

Група С: ЗОШ №2, ліцей №27, ЗОШ №13, ЗОШ №16, гімназія №21, НВК №22 (НВК №24, 4-5 грудня)

Група D: ЗОШ №5, ЗОШ №12, ЗОШ №15, ЗОШ №17, ЗОШ №20 (НВК №26, 4-5 грудня)

Фінал відбудеться 6 грудня у НВК №24. Фіналісти отримають медалі, кубки та брендовані м’ячі від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», кращі гравці команд отримають статуетки.

tilkyrazom

Залиште коментар