Голови фондів розвитку обговорили робочі питання

З початком нового навчального року в батьків, дітей та вчителів побільшало турбот. Щоб тримати руку на пульсі, ініціативні батьки, які очолюють фонди розвитку навчальних закладів Луцька проводять робочі зустрічі з метою обговорення актуальних питань.

Чергова зустріч відбулась нещодавно.  На ній йшлося про плани роботи на 2017-2018 навчальний рік та про роботу фондів розвитку в літній період.

Голова правління фонду розвитку ЗОШ №11 «Ерудит» Наталія Гунько поінформувала про комунікативні інструменти благодійного фонду, створення репутації організації. Вона зазначила, що сьогодні заклад освіти не має можливості повноцінно надавати освітні послуги на сучасному рівні через брак коштів.  А тому мета інформаційної кампанії – підвищення обізнаності суспільства про важливість бюджетного та додаткового фінансування (благодійних пожертв, грантів) для закладів освіти.

На завершення представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Інна Ткачук вручила сертифікату голові новоствореного фонду розвитку «Джерело доброти» ДНЗ №9 Катерині Сухецькій.

Довідково: у рамках програми «Сучасна освіта» в Луцьку протягом двох років створюються та успішно діють фонди розвитку навчальних закладів. На сьогодні їх уже працює 25: 13 у дитячих садочках та 12 у школах міста. Керівники цих організацій ініціативні та небайдужі батьки, які хочуть створити для своїх дітей комфортні умови перебування в навчальних закладах.

 

oksy

Залиште коментар