Горохівчани відсвяткували День міста

17 травня  Горохів відзначив  778 річницю. На святкування для міста завітав депутат Волиньради, радник голови обласної ради Вячеслав Рубльов. 
Від імені голови обласної ради Ігоря Палиці Вячеслав Рубльов за багаторічну сумлінну працю нагородив грамотою мера міста Віктора Годика. Від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» художній керівник танцювального колективу українських народних танців «Калинонька» при Горохівському Будинку дитячої та юнацької творчості Василь Юрчук отримав портативну акустику для проведення репетицій та виступів танцювального колективу, – повідомляє прес-служба волинського УКРОПу.
«Спільно із керівництвом міста ми працюємо над покращенням комфорту життя в ньому, щоб воно ставало кращим, затишнішим, щоб тут хотілося лишатися, працювати і жити. Переконаний, що депутати обласної ради підтримають мене і долучаться до втілення ідеї мера Горохова Віктора Годика облаштувати у місті відпочинкову зону. Вірю, що це тільки початок спільної справи, яка об‘єднає усіх небайдужих до цього містечка людей», – підкреслює Вячеслав Рубльов.
До слова, у Горохівському будинку дитячої та юнацької творчості вже були реалізовані проекти для зразкового-аматорського хорового колективу «Щедрик» та танцювального гурту «Мрія» – їм придбали сценічні костюми.

oksy

Залиште коментар