ГОРОХІВСЬКИМ ЛІКАРЯМ ПЕРЕДАЛИ СУМКИ ФЕЛЬДШЕРА ТА ЛІКИ

Медикам, які працюють у ФАПах Горохівського району від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Вячеслав Рубльов передав 10 сумок фельдшера із необхідними медикаментами та 10 комплектів для поповнення аптечки для надання невідкладної медичної допомоги.

Про це повідомили у прес-службі волинського УКРОПу.

Зокрема, сумки фельдшера укомплектовані тонометрами, електронними термометрами, крім того, там є бинти, жгути та необхідні ліки для надання першої медичної допомоги.

Також від обласної ради лікарям передали додаткові медикаменти, яких не вистачало у медичних закладах.Перелік медичних препаратів та необхідних речей для місцевих медиків складала директор КЗ «Горохівський центр ПМСД» Галина Майко.

«Держава не дає практично нічого. В ФАПах навіть немає шприців, – розповідає Галина Гомон, яка працює в ФАПі села Красів. – Приходить людина зробити укол, а ми не маємо чим. Дуже добре, коли нас не забувають і привозять те, що першочергове для нас».

«Ці речі допоможуть сільським медикам рятувати людей та надавати невідкладну медичну допомогу, – каже Вячеслав Рубльов. – Ми розуміємо, що держава не в повній мірі забезпечує саме сільські амбулаторії і ФАПи, тому ми будемо працювати, аби усунути таку несправедливість».

tilkyrazom

Залиште коментар