Граціозність рухів і віра в перемогу: У Луцьку триває відкритий чемпіонат зі спортивної акробатики

Свято краси й грації панує цими вихідними в спеціалізованому залі спортивної акробатики обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Близько сотні юних спортсменів приїхали до обласного центру Волині на Четвертий відкритий чемпіонат міста Луцька зі спортивної акробатики, який триває 28–29 квітня. Другий рік поспіль захід відбувається за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Цьогоріч демонструють акробатичну техніку та змагаються за першість юні спортсмени з Одеси, Львова, Дрогобича, Умані, Києва та вихованці відділення спортивної акробатики ОДЮСШ міста Луцька.

Відділення спортивної акробатики ОДЮСШ функціонує 14 років. За цей час наполегливою працею та тривалими тренуваннями вдалося досягнути багато успіхів. Підготовлено більше десяти майстрів спорту  України, вихованці ОДЮСШ  неодноразово ставали переможцями та призерами чемпіонатів України, кубків України та міжнародних змагань. Найбільше досягнення, яким пишається не лише Волинь, а й уся країна – срібло, яке цього року привезла волинська акробатична група в складі Помяновської Дарини, Мальчук Олександри, Куніцкої Вікторії з чемпіонату світу, що проходив у Бельгії. Тож розпочали Четвертий відкритий чемпіонат міста Луцька зі спортивної акробатики з вручення відзнаки талановитим спортсменкам.

Головний суддя змагань, заслужений тренер України, старший тренер відділення спортивної акробатики Олена Кришпінович зазначила, що з кожним роком чемпіонат набирає все більших обертів. Вона побажала учасникам успішних виступів, а глядачам – задоволення від дійства.

  • Я дуже вдячна тим спортсменам і тренерам які привозять до нас дітей. Сподіваюся, що наш турнір і в майбутньому розвиватиметься. Цьогоріч до нас вперше приїхали учасники з Умані. Хочеться бачити й спортсменів з інших міст. Проте, на жаль, у нас маленький зал, кількість учасників, яких ми можемо прийняти, обмежена, – зазначила тренер. – Також дякую тим, хто допомагає в організації турніру – Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» і департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Олена Юріївна розповіла, що крім учасників, які виступають у віковій категорії «12–18» та «13–19» років у чемпіонаті беруть участь і менші діти. Навіть є двоє шестирічних учасників, які на високому рівні представляють своє місто.

Враженнями від чемпіонату поділилася й тренер із Дрогобича Жанна Жгута, яка привезла своїх вихованців на змагання:

– У Луцьку я вперше. Ми вже гуляли по місту, були в Замку. Скрізь дуже гарно. Щодо змагань, то тут панує дружня атмосфера між тренерами, спортсменами, глядачами. Взагалі в нас в акробатиці тільки так, по-іншому бути не може. Також я приємно вражена рівнем луцьких акробатів. Відразу видно високу технічну підготовку.

Хвилювання учасників і тренерів, стильні костюми, граціозні рухи, захопливі акробатичні номери – чемпіонат спортивної акробатики став справжнім святом краси та витривалості.

 

 

oksy

Залиште коментар