ХОЛОДИЛЬНІ УСТАНОВКИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

39-й окремий зенітний ракетний полк, що дислокується у Володимирі-Волинському, отримав холодильник та морозильну камеру від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Згодом техніку відправлять на територію Операції об’єднаних сил для потреб полку. Разом із представниками законодавчої та виконавчої гілок влади, передали техніку військовим депутат Володимир-Волинської міської ради від УКРОПу Сергій Радкевич та представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Назарій Недбайло.

Тимчасовий виконувач обов’язків командира зенітників, підполковник Віталій Твардовський висловив вдячність Фонду Ігоря Палиці за піклування про військову частину: «Ми, буквально, місяць тому звернулися з проханням допомогти нам. І вже сьогодні маємо холодильні установки. Їх незабаром передамо в зону АТО (сьогодні – Операція об’єднаних сил – ред.)».
До слова, у штаті полку – понад 400 військовослужбовців.
«Не можна забувати про те, що в Україні тривають військові дії, гинуть наші найкращі і найсвідоміші патріоти. Ми, укропівці, не можемо стояти осторонь і намагаємося за фінансового сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» підтримувати військових, які ціною власного життя стоять на сторожі цілісності нашої держави. Чуємо про потреби бійців, допомагаємо усім, чим можемо, і залучаємо до цієї підтримки якомога більше волинян», – сказав Назарій Недбайло.

 

Оксана

Залиште коментар