Ігор Палиця відвідав урочисту лінійку у НВК№9

Перший дзвінок пролунав для більш як 3 тисяч луцьких першокласників. Бути опорою своїй країні і стати її гідними представниками: сильними, розумними, мудрими бажали маленьким школярам гості, які завітали 1 вересня на святкову лінійку в НВК № 9.

Власне, тільки так сильне нове покоління зможе захистити країну, а пам’ять тих, хто загинув за нашу свободу, буде гідно вшанована.

Так, для того, щоб школярі були, першою чергою, здоровими, у школах планують нововведення: вводиться посада лікаря, який отримуючи заробітну плату, надаватиме медичну допомогу дітям. Ініціативу озвучив присутній на лінійці засновник Фонду «Новий Луцьк» Ігор Палиця, відповідно реалізовуватимуть її силами Фонду.

Відкривалася святкова лінійка національним Гімном України. Шестирічки, які цьогоріч вперше сядуть за парти, в один голос співали «Ще не вмерла Україна», поклавши руку на серце. А коли директор школи Олександр Дубина закликав хвилиною мовчання вшанувати полеглих Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО, на майданчику запанувала тривожна тиша.DSC_0070

Олександр Дубина подякував усім, хто долучився до підготовки закладу до початку навчального року: батькам і спонсорам. Адже за батківські кошти цього року вдалося здійснити ремонт приміщень, а за допомогою Фонду Ігоря Палиці облаштувати спортивний майданчик зі штучним покриттям. Окрім того, з нагоди свята кожен луцький першачок отримав від Фонду книжку «Рости моє деревце» і наплічник для змінного взуття.DSC_0911

А шестеро учнів школи № 9 стали переможцями стипендіальної прогарми від Фонду. Ігор Палиця запевнив: програму продовжуватимуть і розширюватимуть.

І як вже згадувалося, Фонд, співпрацюючи зі школами міста, обладнає медичні кабінети та оплатить роботу лікарів, які постійно працюватимуть в шкільних установах. Медперсонал здійснюватиме попередні медогляди і надаватиме якісну медичну допомогу дітям.

Згодом у коментарі коресп<em>онденту Інформаційного агентства Волинські Новини Ігор Петрович зізнався: зі школою в нього пов’язано чимало хороших спогадів. Але, разом з тим, саме тут довелося усвідомити, що навчання – кропітка праця.AAFqtV0Rf0I

«На свято Першого дзвоника я йшов з очікуванням якогось свята, але коли почав навчатися, зрозумів, що в садочку було краще. В інститут повернутися колись хотілося б, в школу – ні», – усміхаючись, каже Ігор Петрович.

І додає, що між першокласниками його покоління і нинішніми школярами не надто велика різниця: «Нинішнє покоління володіє комп’ютером, швидкість отримання знань набагато краща, але я не скажу, що попередні покоління знали менше».

Всі гості побажали першокласникам, аби вони зростали, мужніли, ставали добрим і мудрими на благо собі і на славу Україні. А ось майбутнім випускникам – побажали зробити правильний вибір свого майбутнього в дорослому житті і докласти максимум зусиль, аби стати кращими.

DSC_0110 - копия DSC_01g84 - копия ZZcMeO-TICI

Redaktor

1 коментар

    • Іван

      Дякуємо фонду і особисто Ігору Палиці за збудований спортивний майданчик на пр. Соборності 25-Б, молодці, гарна команда, яка справді допомагає, здоров”я вам та натхнення у гарних справах.

      reply

Залиште коментар