Ігор Палиця: «95% того, що я заробляю йде на Фонд»

Сьогодні, 15 липня, відбулася презентація п’ятирічної роботи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».  За п’ять років діяльності на реалізацію проектів Фонд витратив понад 300 мільйонів гривень. А розпочалося все у червні  2011 року. Тоді Фонд мав назву «Новий Луцьк». У ньому працювало 12 людей. У 2016 році у Фонді працює понад 100 людей. З цієї команди однодумців і почалося втілення основних проектів у життя. У 2016 році Фонд вийшов за межі міста, змінив географію діяльності і тепер охоплює всю область.

 «95% того, що я заробляю йде на Фонд. Дякую людям, які разом зі мною, які допомагають втілювати програми Фонду. Дякую тим, хто вірить у Фонд. Якби не було перешкод на рівні області та керівників міст, ми могли б зробити набагато більше. Там, де Фонд приймає співучасть, у реалізації того чи іншого проекту, кожна копійка контролюється», – розповідає засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця.

Ігор Палиця каже, що Фонд – це не лише виділення грошей та допомога. Це і стратегія, і бачення, і розуміння того, до чого ми прагнемо у майбутньому.

На сьогодні Фонд «Тільки разом» працює у рамках 8 програм, які є векторами руху його роботи. «Волинь спортивна», «Розвиток територіальних громад», «Здоров’я волинян», «Сучасна освіта», «З добром у серці», «Культура і духовність», «Підтримка обдарованої молоді»,«Підтримка військовослужбовців та їхніх родин» – це всі ті програми, які роблять вагомий вклад у розвиток волинського краю. В рамках цих програм Фонд реалізовує 24 проекти,  які стосуються різних сфер життя.

DSC_0215

Засновник Фонду зазначив, що досвід, який команда отримала, реалізовуючи програми у Луцьку, буде застосовуватися у роботі в області. 

За 5 років роботи Фонду «Тільки разом» допомогу отримали тисячі людей, реалізувалися сотні проектів, які спрямовані на процвітання волинського краю. Жодне звернення, жодна ініціатива громади не залишилися без уваги працівників Фонду.

DSC_5581

«Із цієї цифри, яку ми витратили протягом 5 років, а це понад 300 мільйонів гривень, на балансі Фонду немає нічого. Кожна копійка освоюється. На сьогодні кількість коштів, які потрібні для реалізації програм Фонду з кожним роком збільшується, – звітує засновник Фонду.

Ігор Палиця вважає, що неможливо відразу отримати європейське майбутнє. Та й для того, щоб жити добре нам не потрібно проситися в Європу. Ми можемо самі  стати сильними, розбудувати країну, а тоді вирішувати куди нам вступати.

DSC_0272

«Наше з вами завдання, за допомогою Фонду, за допомогою нашої роботи довести, що в нас є потенціал стати сильними і я переконаний, що за кілька років нам буде про що розповісти іншим областям», – резюмував Ігор Палиця.

Команда Фонду працює і вірить –  попереду зміни на краще. Тільки разом, направивши свої сили в одне русло, ми зможемо досягти успіху. 

Згодом на сайті буде розміщена повна версія прес-конференції.

 

oksy

Залиште коментар