Карантин – не завада: у Луцьку відбувся футзальний турнір

Минулими вихідними, 5-6 грудня, у Луцьку відбувся турнір з футзалу серед дітей від 7 до 15 років «Lutsk Winter Cup 2020». Участь у турнірі взяло 30 команд, які були розділені на чотири вікові групи. Змагання приймав КРЦ «Адреналін Сіті».

Учасники турніру зізнаються: мріють про великий футбол, а участь у таких спортивних заходах допомагає вдосконалювати майстерність, аби в майбутньому грати у престижних клубах та чемпіонатах.Зі слів голови Асоціації футзалу Луцька Дмитра Притулюка, ініціатива провести такі змагання виникла у тренерів. До слова, спортивне дійство відбулося із дотриманням карантинних вимог. Тому, аби уникнути скупчення людей, батьків на змагання не допускали.

Підтримали футзальний турнір у Фонді Ігоря Палиці «Тільки разом», у якому переконані, що навіть на карантині дітям треба створювати умови для розвитку, зокрема й спортивного. Тому Фонд долучився до організації змагань, придбавши юним спортсменам нагородну атрибутику.

«Учасники змагань намагалися показати себе якнайкраще, віддавалися максимально і демонстрували сильний спортивний характер», – відзначає керівник програми Фонду «Волинь спортивна» Дмитро Піддубний.

tilkyrazom

Залиште коментар