Книги для сільських бібліотек

Напередодні Нового року Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» поповнив книжковий фонд сільських та шкільних бібліотек Луцького району. Зокрема нові книги отримали книгозбірні сіл Воротнів, Гірка Полонка, Лаврів, Підгайці та шкільна бібліотека села Лище. Це романи, повісті, а також яскрава дитяча література.
Бібліотекарі радіють таким подарункам, тим більше напередодні святкових днів.
«Ми вирішили звернутися до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» з проханням оновити наш бібліотечний фонд, адже у нас чимало читачів, які цікавляться новинками літератури. І дуже раді, що наше прохання почули. Усі книги просто чудові, і я впевнена, що наші читачі також будуть у захваті від нової сучасної літератури. У нас часто запитують детективи, історичну літературу, а найменші відвідувачі теж часто цікавляться дитячими новинками. Щиро дякуємо Фонду і надіємося, що ця акція не одноразова і Фонд надалі буде допомагати сільським бібліотекам», – зазначила Галина Васечко, бібліотекар села Гірка Полонка.
Проект Фонду «Тільки разом» з придбання книг реалізується з метою зміцнення матеріальної бази та підтримки сільського населення. Адже, не секрет, що саме сільські та шкільні книгозбірні постійно потребують оновлення книг.

Оксана

Залиште коментар