Команда КВН з Луцька пройшла до другого туру “Ліги сміху”

Тиждень розпочнемо з приємних новин. Почуваємося гарно, коли знаємо, що долучились до хорошої справи.

Команда КВН «Замок Любарта»  в Одесі, пройшла у другий тур першого чемпіонату України з гумору «Ліга сміху», а вже 4-го лютого  матиме можливість потрапити у гала-концерт та у телевізійний проект. Можливість приїхати на відбірковий тур до Одеси та представити не тільки Луцьк, а й всю Волинську область, команді КВН надав Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Хлопці з команди «Замок Любарта»  у соціальні мережі написали:

«Стало відомо, що завдяки вдалому виступу в першому турі «Ліги сміху» команда КВН «Замок Любарта» пройшла у другий тур і уже 4 – го лютого буде виступати перед зірковим журі, матиме змогу пройти у Гала — концерт та потрапити у сезон цього телевізійного проекту», — йдеться у повідомленні.

«Друзі, наша команда — єдина з Волині, яка приймає участь у цьому фестивалі і вже має певні доробки в ньому. За можливість приїхати сюди та представити не тільки Луцьк, а й всю Волинську область,  хотіли би подякувати Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Дякуємо, що постійно нам допомагаєте», — йдеться далі у тексті.

Варто зауважити, що Проект «Ліга сміху» позиціонується як перший чемпіонат України з гумору, який охопить усі найбільші міста країни та закладе основи нового молодіжного руху в Україні. Його ведучим буде Володимир Зеленський. Організаторами даного проекту є  продакшн «Студія Квартал-95» для телеканалу «1+1».

Redaktor

Залиште коментар