Комп’ютерна техніка для громадських організацій Іваничівщини

Відтепер дві громадські організації Іваничівського району для роботи мають сучасну комп’ютерну техніку.

Зокрема, для потреб ГО «Спілка матерів військовослужбовців Іваничівщини» придбали ноутбук, принтер, сканер та флешку, а іваничівському громадському формуванню «Варта з охорони громадського порядку» – теж ноутбук та шафу для спецодягу. Про це повідомляє прес-служба народного депутата Ігоря Гузя.

Усі ці необхідні речі передали від Фонду Ігоря Палиці«Тільки разом».
«Через ініціативи активістів громадських організацій ми знаємо про їх проблеми, і, в міру можливого, допомагаємо. Як приклад співпраці із ними, у регіоні Прибужжя за ініціативи Ігоря Гузя відбувся захід для формування мережі громадської дії. Саме ця комп’ютерна техніка – для кращої спільної комунікації», – зазначив помічник народного депутата Андрій Бокоч під час зустрічі з громадськими діячами в Іваничах.

«Ми давно з співпрацюємо громадськими організаціями Іваничівщини: це для нас і для них дуже важливо, – каже голова районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Сергій Недбайло. – Активісти працюють як волонтери і приділяють громадській роботі достатньо вільного часу. Це – люди, які є патріотами нашої держави, які хочуть змін у своєму селі, місті, в області. Наш обов‘язок – підтримувати їх».

oksy

Залиште коментар