Кожне змагання – досвід

Гандбольна команда обласної дитячо-юнацької спортивної школи (2002 р.н.) повернулася із міжнародного турніру «Гетьманська булава» у м. Замость (Польща).  Усього за перемогу змагалося 6 команд. Волиняни посіли третє призове  місце.

20160911_102640

Найзапеклішою боротьба була із командою господарів  із Замостя, і збірною Люблінського воєводства. Різниця у забитих голах із переможцями була мінімальною, зате юні гандболісти отримали цінний досвід. Лучанина Романа Патюка, члена волинської збірної, визнали найкращим гравцем турніру. « У Польщі дуже популяризують цей вид спорту, – ділиться враженням тренер команди Микола Шнит. – Якщо у нас в Україні за чемпіонський титул буде змагатися лише 12 команд  гравців віком 14 років, то у сусідній країні – 80».  У Польщі чи не в кожній школі є спеціалізований гандбольний майданчик. У нас же в області – лише кілька,  два – в обласному центрі.

20160911_134853

 «Кожна така поїздка для нас – особливо важлива, діти повинні знати, яку планку мають ставити перед собою, чого вони можуть досягнути. Тому ми вдячні тим людям, які підтримують нас і нашу команду. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»  профінансував поїздку за кордон, де діти змагалися з ровесниками»,  – резюмує тренер відділення з гандболу обласної дитячо-юнацької спортивної школи Микола Шнит.

 У жовтні стартує чемпіонат України з гандболу серед юнаків, що відбуватиметься у чотири етапи. І волинська команда сподівається продемонструвати гарну підготовку, і головне – прагнення й готовність перемагати.  2014 року ця команда здобула першість у чемпіонаті України «Стрімкий м’яч». Цього року плани також досить амбітні – увійти у трійку лідерів.

20160911_102354

oksy

Залиште коментар